Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 581600 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruRoh Terronska a Sukova
Dobrý den, 

Nepořádek kolem kontejnerů na třídění odpad roh Terronska a Sukova.

oznámeno: 03.12.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.12.2018 » 08:29 • Dobrý den, fotografie byla pořízena po svozu odpadu, před provedením doúklidu, který zajišťuje jiné auto s jinou posádkou. Vzhledem k této prodlevě zůstává do příjezdu úklidové čety nepořádek kolem vyvezených kontejnerů. Bohužel jiný systém nelze nastavit. Při kontrole bylo zjištěno, že stanoviště je uklizeno.
náhled souboruLampa - Hanzelkova
Dobrý den, chtěl bych upozornit na problém s lampou v ulici Hanzelkova mezi domy č.p. 22 a 24.Většinou nesvítí nebo bliká. Prosím o nápravu. Děkuji R. S.

oznámeno: 30.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
03.12.2018 » 09:29 • Závada byla nahlášena správci veřejného osvětlení Technologie hlavního města Prahy. Kontakt na dispečink je  800 404 060, kam můžete případné další závady hlásit.
náhled souboruPovalená dopravní značka
Dobrý den, 

v uplynulých dnech patrně nějací vandalové vytrhli dopravní značení v horní části ulice Heleny Malířové, Břevnov a značku položili opodál na zem. Prosíme o její znovuosazení. 

Předem děkujeme :-) 

S pozdravem 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
03.12.2018 » 08:29 • Děkujeme za vaše upozornění. Po dnešní provedené kontrole v místě bylo zjištěno, že dopravní značení je již opraveno.
náhled souboruLadronka - pozůstatek kovové tyče
Dobrý den, 

uprostřed travnaté plochy na Ladronce, v místě běžecké trasy a pěšinky po níž chodí pejkaři, trčí ze země pozůstatek kovové tyče. V období růstu trávy či sněhové pokrývky je toto místo potencionálně místem nějakého úrazu. Ráda bych proto požádala, zda je možné tyč odstranit. 

Předem velice děkuji, s přáním hezkého dne 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.11.2018 » 10:37 • Odstranění zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruodložená lednička
Dobrý den,

před domem Šumberova 329/2 ke kontejneru na směsný odpad někdo "odložil" ledničku. Bylo by možné zajistit její odvoz? Děkuji,

J. K.

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPark Na Královce
Dobrý den, 

ráda bych upozornila na několik věcí z provozu parku Na Královce : 

1. na ústředním plácku s lavičkami se začíná na dvou místech rozpadat dlažba. Kostky již začínají lidé odhazovat do přilehlého křoví apod. Prosíme o opravu. 

2. na jednom ze vstupů do parku je již zcela rozbitý a nevzhledný koš, prosíme o jeho výměnu 

3. informační tabulka o volném pohybu psů by si zasloužila být zasazena do země, případně vyměněna za novou. Vandalové ji někdy přemišťují, byla již i povalena. V potaz by měla být brána i estetická stránka takové informační tabule. 

Předem děkuji za všechny každodenní návštěvníky parku a přeji hezký den. 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.12.2018 » 12:06 • Dobrý den. Odbor dopravy a životního prostředí přijal upozornění na několik nedostatků týkajících se cest a parkového mobiliáře v parku Královka. Rozebranou dlažbu na chodníku u odpočívadla již řeší pan Beneš. Oprava dlažby byla zadána. Rovněž byla zadána úprava informační cedulky, tedy její opětovné osazení. Co se týká odpadkového koše, požádali jsme o jeho výměnu za nový typ. Předpokládáme, že by veškeré opravy měly být dokončeny do konce tohoto roku.
náhled souboruRozbitý kohoutek na náměstí Petra Šabacha
Dobrý den, 

šel jsem právě přes náměstí Petra Šabacha (u koní) a je tam rozbitý kohoutek. Teče tam voda.  

S přátelským pozdravem

P. X.

oznámeno: 28.11.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíry v chodníku
Dobrý den, 

chtěl bych Vám nahlásit rozbitý chodník s dírami v ulici Ronalda Reagana, u křižovatky s ulicí Bubenečská. Rád bych Vás požádal o spravení dříve než si tam někdo zvrkne kotník. Je to dlažba ( malé kostky).  

Děkuji 

T.

oznámeno: 26.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.12.2018 » 12:15 • Závada předána pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací a.s.
náhled souboruKrize s parkováním nesnesitelná!!!
Stále neprobíhají změny a zavedení modrých zón v okolí vokovické vozovny, jak uřad v květnu tohoto roku slíbil! Ulice je každý den v pracovních hodinál totálně zasekaná auta stojí na chodníku!! Jako rezident si mužu dat auto na střechu? Zajímalo by mě jak by se město a Městská policie bude tvařit až začnu využívat chodník z evropské? Prosím o sjednání okamžité nápravy tohoto zásadního problému v našich žibotech! A odpověď od uřadu Probíhá řešení je velice neuspokojivá trvá dva měsíce. Aspoň by mohli rezidenti být informováni jak to řešení probíhá? Jelikož se zdá že neprobíhá. A 10.12 nám urad rekne smula 😀

oznámeno: 26.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíra na přechodu pro chodce
Dobrý den,  

na přechodu pro chodce na křižovatce ulic Navigátorů a Rubličova je obrovská díra. Prosím o nápravu, než si někdo zlomí nohu.  

Děkuji 
 

T. M.

oznámeno: 23.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:12 • Předáno majetkovému správci komunikací k zajištění.
náhled souboruOdpadky u přeplněných kontejnerů
Dobrý den, 

téměř každý druhý den se válí odpadky kolem přeplněných kontejnerů na zastávce Bus 131 U Matěje a hyzdí krásnou Hanspaulku. 

Je možné provádět svoz častěji? 

Děkuji. 

A.H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:10 • Dobrý den, na stanovišti č. 031 Šárecká 1050/50 se papír i plast vyváží 4 x týdně. Tato frekvence umožňuje v případě opakovaně zjištěné přeplněnosti nádob zažádat Magistrát o navýšení četnosti svozu, a to po splnění určitých podmínek. K podání žádosti požaduje MHMP přiložení několika fotografií z různých období, které dokládají oprávněnost požadavku. Fotografie musí zobrazovat nadměrně zaplněnou nádobu, včetně volně loženého odpadu v prostoru stanoviště. Vaše fotografie ukazuje vyvezené nádoby před provedeným doúklidem, takže tuto fotografii nelze použít jako důkazní materiál. Na tomto stanovišti se kromě vývozu provádí denně (kromě soboty) i tzv. doúklid, který ale vykonává jiné auto s jinou posádkou, a protože nelze nastavit harmonogram vývozu a doúklidu tak, aby probíhaly současně, vyskytuje se občas neuklizený odpad u vyvezených nádob. Stanoviště budeme ve spolupráci s inspektorkou nějakou dobu monitorovat. Pokud budete mít k dispozici fotografie přeplněných nádob, prosím o jejich zaslání na adresu , přiložím je k žádosti o navýšení četnosti svozu jednotlivých komodit.
náhled souboruNeuklizene pytle s listim
Dobrý den, chci upozornit na neuklizene modré pytle a listím na ulici Na Dyrince.  

Děkuji, E. P.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
23.11.2018 » 12:37 • Jedná se o akci Technické správy komunikací, které jsme požadavek k odvozu pytlů předali.
náhled souboruObnova zábradlí (oznámeno 22.11.2018)
Dobrý den, 

mnou odeslaná prosba z 8.4.2018 o obnově zábradlí od tram Baterie dolů do ulice Střešovická byla sice vyslyšena, firma se obnovy odvážně chopila, ovšem ke zdárnému konci chybí již mnoho týdnů několik metrů. 

O dokončení jsem žádal již v červenci 2018, bohužel dodnes bez výsledku. 

Prosím o zaurgování a dokončení díla. 

Děkuji.

H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.11.2018 » 14:02 • Dobrý den, po Vašem oznámení byla dotazována Technická správa komunikací, která má tuto pěší spojku ve správě. Vzhledem k tomu, že je aktuálně zařazena do plánu celkové rekonstrukce, byla zde doplněna a nově natřena pouze část zábradlí, jeho zbývající část již znovu natřena nebude. Stávající nátěr vydrží do plánované opravy komunikace.
náhled souboruÚklid listí 21.11.2018
Takto se uklízí listí? Předpokládám že už to tu nedokončí? A máme si to udělat sami. Listí barvami do zadního vchodu domu.
Společenství vlastníků bytových jednotek Kamerunská 600, Praha 6

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVýmol ve vozovce - ulice Pod Cihelnou
Dobrý den,  

prosím o opravu výmolu na vozovce v ulici Pod Cihelnou. Díra se nachází na úrovni domu Pod Cihelnou 654/2. 

Děkuji  

D.D.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 09:14 • Majetkový správce komunikací nechá vozovku provizorně opravit.
náhled souboruZrcadlo na křižovatku ulic Slunná a Dělostřelecká
Dobrý den, 

rád bych, aby bylo instalováno zrcadlo na křižovatku ulic Slunná a Dělostřelecká. Jezdí zde i autobus č.180 a zvláště pokud jedete směrem z kopce dolů, tento prvek by rozhodně přispěl k větší bezpečnosti a plynulosti provozu. Zasílám v příloze foto z Mapy.cz. 

Děkuji. P. K.

oznámeno: 20.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.01.2019 » 07:57 • Vážený pane, v celé oblasti Ořechovka byla před nedávnem instalována Zóna s dopravním omezením na rychlost 30 km/h a odstraněny dopravní značky upravující přednost. Právě tato opatření by měla vést řidiče ke zvýšené opatrnosti a ostražitosti, zejména při vjezdu do křižovatky a tím eliminovat vznik dopravní nehody. Křížení Dělostřelecké a Slunné ulice (severní směr - dolů z kopce) má z hlediska provozu na pozemních komunikacích dva potenciálně nebezpečné body, kde může dojít k dopravní nehodě. Jedním je projíždění vozidla po ulici Dělostřelecká ze západu na východ, kdy musí řidič vozidla dávat přednost vozidlům přijíždějícím zprava z kopce dolů ulicí Slunnou. Druhým je projíždějící vozidlo ulicí Slunnou z kopce dolů, kde musí řidič vozidla dávat přednost vozidlům přijíždějícím zprava po ulici Dělostřelecké z východu na západ. Rozhledové poměry v dané křižovatce nepovažujeme za nestandardní a při respektování nejvyšší dovolené rychlosti je výhled dostatečný. Z výše uvedeného vyplývá, že není možné ani jednu stranu křižovatky zvýhodňovat "lepšími rozhledovými poměry" v podobě osazeného dopravního zrcadla, neboť by se tím mj. zmařil původní záměr zklidnit dopravu v celé oblasti.
náhled souboruZměna parkovacích zón
Dobrý den,
posílám podnět ohledně změny části parkovacích zón v Dejvické ulici ze “smíšená” na “rezidentni”. Model obvyklý na ulicích tohoto typu je jedna strana rezidentni modrá a druhá strana smíšená či placená. Obzvláště teď před Vánoci nemáme šanci zaparkovat, jelikož o víkendu zde parkují návštěvníci Prahy. Mimo vánoční období, v pracovních dnech, veškerou kapacitu parkovacích míst vyplní “krátkodobě” parkující vozidla.


Zóny mají sloužit primárně rezidentům, tak to bylo prezentováno.

Děkuji za vyslechnutí,
O.B.

oznámeno: 19.11.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
28.03.2019 » 14:54 • Vážený pane, děkujeme za Váš podnět. Na vysvětlenou je třeba si uvědomit, že jak modrá, tak fialová zóna slouží opravdu především rezidentům. V místech, kde vzniká potřeba častějšího stání návštěvníků (například při velkém množství obchodů, nádraží a pod.) se realizuje zóna smíšená. UIice Dejvická takovou ulicí opravdu je a proto je v zóně smíšené. Musím dodat, že možnost krátkodobě, po dobu až 3 hodin zaparkovat by návštěvníci městské části měli, samozřejmě po uhrazení poplatku, i pokud by zde zóna byla modrá. Váš podnět z tohoto místa je ojedinělý, proto děkujeme za připomínku, ale v současné chvíli se k změně druhu zóny v tomto místě nechystáme.
náhled souboruParkování - situace na rohu ulice Schwaigerova s ulici Wolkerova
Dobry den, prosim o vyreseni situace na rohu ulice Schwaigerova s ulici Wolkerova proti parkovisti hotelu Schwaiger. Denne je zde primo na chodniku zaparkovano mnozstvi automobilu tak, ze se chodnik vubec neda pro smer do Schwaigerovy ulice pouzit. Je mozne zde osadit nejakou dopravni znacku nebo pouzit zluty pruh pro zabraneni vjezdu automobilu na chodnik? 

Dekuji E. K.

oznámeno: 19.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.01.2019 » 07:42 • Dobrý den, značka zákaz parkování na chodníku neexistuje. Užívání chodníku (tedy i parkování) zakazuje § 53 odst. 2 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění. Jde o dopravní přestupek, jež může řešit jak Policie ČR (linka 158), tak Městská policie (linka 156). Umístění zábradlí apod. je problém s ohledem na fakt, že místo se nachází v památkové zóně. Je tedy třeba, aby se pomocí pokut řidiči naučili, že parkovat na chodníku se opravdu nesmí (lze předpokládat, že zde parkují stále tatáž vozidla). Doporučujeme volat operativnější MP.
náhled souboruMMS - Upozorňuji na prosakující vodu pod zdí v Praze 6 Břevnově ul.Sartoriova 66/6 zadní vchod!
Upozorňuji na prosakující vodu pod zdí v Praze 6 Břevnově ul.Sartoriova 66/6 zadní vchod! Vedle probíhající výstavby nového obytneho domu.Je zde nově vyznačena modrá zóna, ale je zde díky vytékajíci vodě obrovské bahniště,že se nedá z aut vůbec vystoupit!!!! Možná jen s použitím gumáků. Děkuji

oznámeno: 18.11.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNebezpečný ostnatý drát
Dobrý den, na rohu ulice Na Kotlářce a Kadeřávkovské je jakási kovová konstrukce, která má nejspíš zabránit vstupu na nebezpečný kanál nebo něco podobného. Je volně přístupná na trávě ze všech stran a je kolem dokola omotaná ostnatým drátem, o který se může zranit dítě nebo zvíře. Prosím o odstranění toho ostnatého drátu, děkuji.
H. V.

oznámeno: 18.11.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.11.2018 » 15:44 • Odstranění nebezpečného drátu zajistí urgentně pracovníci organizační složky PRO 6.

 © 2022 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=580&crc=cd46d150ef6a9bff8b701f230f27569e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.