Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 541560 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruČistá Šestka - však auta na chodniku
Děkuji a s pozdravem / T. S.

oznámeno: 17.01.2019
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruParkování hned vedle přechodu v ulici Paťanka
Dobrý den,

V ulici Paťanka je parkovací zóna Prahy 6 nebezpečně blízko přechodu. Chodci za autem nejsou vubec vidět.

Děkuji 
 
S. Z.

oznámeno: 16.01.2019
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
22.01.2019 » 08:19 • Dobrý den, jak i zachycuje Vaše fotografie, parkovací pruh je za přechodem pro chodce. Zákon o provozu na pozemních komunikací zakazuje zastavení a stání na přechodu a 5 m před ním (nikoliv za ním). Pokud tedy řidič jede shora max. dovolenou rychlostí (30 km/h) a před blížící se křižovatkou (kde dává přednost) začíná brzdit, nemůže dojít ke srážce s chodcem, jestliže nenastanou neočekávané okolnosti. Pokud řidič překročí rychlost, nevěnuje se řízení, nebo mu chodec do jízdní dráhy vběhne, tak takové okolnosti nelze podchycovat do efektivního projektového návrhu.
náhled souboruUklid chodniku
Dobry den, posílám foto chodníku ulice Buzulucká. Takto to tady vypadá už týden.

oznámeno: 14.01.2019
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUlice Na Valech a park Ch.G.Masarykove nocni vitr promenil ve smetiste
Ulice Na Valech a park Ch.G.Masarykove nocni vitr promenil ve smetiste. Diky za uklid. L.L.

oznámeno: 14.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.01.2019 » 16:02 • Děkujeme za upozornění. Ihned posíláme dodavatelskou firmu k zajištění úklidu.
náhled souboruvchod do Hvězdy
Dobrý den,

u hlavního vchodu z Vypichu do Hvězdy je proláklina, která se při dešti,
či tajícím sněhu stává hlubokou louží, jak je vidět i na přiložené fotce
(foceno v sobotu 12.1. při oblevě).

Šlo by tuto díru zasypat štěrkem, či šotolinou?

Děkuji.

E.M.

oznámeno: 13.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
28.03.2019 » 14:39 • Obora Hvězda spadá do gesce Magistrátu hl.m. Prahy.
náhled souboruPsí výkaly
Dobrý den,
 
prosím o úklid cca 21 hromad psích výkalů na trávníku u domu Ciolkovského 851/3 - strana domu směrem k letišti. Při větrání je zápach cítit až do bytů. Jelikož je to ale problém celé Dědiny, bylo by vhodné zajistit důsledné pokutování majitelů, kteří po svých psech neuklízí.
 
Děkuji
  

oznámeno: 13.01.2019
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
28.03.2019 » 14:41 • Městská část Praha 6 zajistila opakovaný úklid psích exkrementů.
náhled souboruRozkopaný chodník
Dobrý den, 

od Vánoc máme rozkopaný chodník a vyvrácenou značku. Na místě nikdo nepracuje. Jedná se o chodník v ulici Šárecká v blízkosti č. 13 u popelnic s tříděným odpadem.  

Děkuji, 

JV

oznámeno: 09.01.2019
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruspadlá větev
Dobrý den,
včera okolo půl sedmé večer byla tato spadlá větev přes chodník "serpentiny" mezi stanicí Bateri a ulicí U šesté baterie.
Spadlé větve se zde vyskytují velice často, ale takhle velká je zde poprvé. V rámci bezpečnosti by bylo dobré zkontrolovat stromy v blízkosti cest v Přírodní památce Střešovické skály.
Š.Š.

oznámeno: 09.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.01.2019 » 17:54 • Děkujeme Vám za upozornění. Bude zajištěno odstranění ulomené větve. Vlastník pozemku bude vyzván k provedení kontroly stavu dřevin.
náhled souboruveřejné osvětlení v ulici Fastrova
Dobrý den. Již druhý den nefunguje veřejné osvětlení v ulici Fastrova. Přikládám foto tmy v ulici.  

B.

oznámeno: 08.01.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
09.01.2019 » 12:54 • Závada byla nahlášena Technologii Praha na tel. č.  800 404 060, kam lze hlásit jakoukoliv zavádu na veřejném osvětlení.
náhled souboruPřeplněné kontejnery T.O. u Hotelu International
Dobrý den, 

Chtěl bych upozornit na velmi vážnou situaci přeplněných podzemních kontejnerů tříděného odpadu na rohu ulic Jugoslávských partyzánů-Čínská na straně u Hotelu. CELOROČNĚ se zde nachází skutečně nechutné množství odpadu, foceno dnes (pondělí, pravé poledne). Nejen turistům ubytovaným v hotelu se tak dennodenně naskytuje pohled na hromadu odpadků, který není vůbec dobrou známkou Prahy 6 a Prahy celkově. Z fotky je zřejmé, že chodník je úplně zablokován! Žádám o nápravu a přidání kontejneru na nápojové kartony, jehož absence je široko daleko znát. Děkuji 

V. P. ul.Koulova

oznámeno: 07.01.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
09.01.2019 » 17:40 • Dobrý den, na stanovišti tříděného odpadu č. 012 na adrese Čínská 1563/21 jsou umístěny podzemní nádoby se zvýšenou kapacitou objemu (3000 l, což je cca 3x více než nádoba venkovní), kontejner na plasty i papír se zde vyváží v režimu 3x týdně. Dle vyjádření svozové společnosti dochází k přeplňování kontejnerů často tím, že je ucpán otvor pro vhoz odpadu. Co se týká velikosti vhozových otvorů, byly vybrány největší nabízené, které jsou běžně užívány v celé Evropě. Je třeba přizpůsobit velikost odhazovaného odpadu velikosti otvoru, aby nedocházelo k jeho ucpání. Nádoby nebývají plné, ačkoliv je v okolí hromada volně loženého odpadu. Občas se tedy jedná o neukázněné chování občanů, nikoliv o malou frekvenci vývozu – viz Vaše fotografie odpadu větších rozměrů. Pravidelně také probíhá doúklid kolem stanoviště, kdy zaměstnanci svozové společnosti volně ložený odpad vhodí do často poloprázdného kontejneru. Doúklid se zde provádí 2x denně každý všední den, v sobotu 1x, v neděli se neprovádí. Volně ložený odpad, který se nachází kolem nádob v pondělí, je uklizen při dopoledním doúklidu. V pondělí 7.1.2019 zůstal nepořádek v prostoru stanoviště až do odpoledních hodin, protože dopoledne k doúklidu nedošlo. Dotazem na svozovou společnost jsme zjistili, že výpadek byl způsoben nedostatečnou kapacitou vozidel a pracovníků, neboť kromě doúklidu se začaly ze všech stanovišť svážet vyhozené vánoční stromky. Upozornili jsme odpovědné pracovníky svozové společnosti na nutnost navýšit v povánočním období kapacitu vozidel a obsluhy, k čemuž došlo již druhý den. Při pondělní odpolední kontrole bylo zjištěno, že volně ložený odpad byl na stanovišti v ul. Čínská uklizen. Stanoviště bylo změněno na podzemní díky programu spol. EKO-KOM, a.s., která bezplatně na dobu neurčitou zapůjčuje kompletní sestavu kontejnerového stanoviště, nicméně pouze v počtu tří kusů, tj. na papír, sklo a plasty. Městská část pak hradí pouze náklady na zabudování do země a projektovou přípravu. Nápojové kartony můžete odložit na nejbližších stanovištích tříděného odpadu v ulici Terronská, Podbabská nebo Zemědělská.
náhled souboruPark Charlotty G. Masarykové
Dobrý den, 

bylo by prosím možné poučit firmu, která vyváží odpadkové koše, že se pohybují v parku? Svou prací poškozují veřejný prostor a dostávají za to ještě odměnu. Nepřijde mi to normální.  

Děkuji za sjednání nápravy. 

S pozdravem. 

P.M.

oznámeno: 07.01.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
14.01.2019 » 17:39 • Dobrý den, v minulosti se vyskytly případy, kdy vozidla svozové společnosti, zajišťující vyvážení odpadkových košů, podobným způsobem poškozovala travnaté plochy v parcích. Posádky vozů byly důrazně poučeny a posléze i finančně postiženy za takovéto jednání. Od té doby žádný takový případ nenastal. Se svozovou společností byl Váš podnět projednán a bylo zjištěno, že poškození způsobila vozidla společnosti, která minulý týden prováděla opravu ulice Badeniho. Ulice byla uzavřena v jednom pruhu a dělala se tam oprava kolejí a vozovky. Věc bude proto projednána s TSK hl.m. Prahy a.s. a Dopravním podnikem hl.m. Prahy a.s.
náhled souboruNalomena větev v parku Generála Piky
Dobrý den, v zahradě mezi ulicemi Gen. Piky a Kafkova (ohraniceno Svatovitskou a Buzuluckou) je na vysoké břize nalomena větev (viz vpravo na fotce). Asi by bylo dobre odriznout?

Děkuji, e. C.

oznámeno: 06.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.01.2019 » 15:51 • Dobrý den. Děkujeme za nahlášení nalomené větve ve vnitrobloku Generála Píky. Zajistíme potřebné pěstební opatření u našeho dodavatele co nejdříve.
náhled souboruRoh Sukova a Dr. Z. Wintra
Posprejovana škola.

oznámeno: 04.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.01.2019 » 15:55 • Vážený pane, odstraňování graffiti lze provádět pouze v příhodných klimatických podmínkách a zejména teplotách. Ty momentálně vhodné k odstranění nejsou. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruPotůček Brusnice, okrasa Prahy6
Doporučuji panu starostovi a radním krásnou procházku podél Patočkovy ulice. Foceno dne 3.1.2019. PF Prahy 6.
S pozdravem
J. T.

oznámeno: 03.01.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.03.2019 » 12:06 • Vážený pane, vodní toky obhospodařují Lesy hl.m. Prahy. Bohužel s ohledem na výši finančních prostředků je četnost úklidu pouze 1x měsíčně. O opakovaný mimořádný úklid jsme proto požádali pracovníky organizační složky PRO 6.
náhled souborunevyznaceny prechod
Prakticky neviditelny predchod na Dejvicka/Kyjevska, potrebuje obnovit.

oznámeno: 28.12.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.01.2019 » 08:57 • Dobrý den, obnova značení je věcí jeho správce, kterým je Technická správa komunikací HMP, a.s. Závady na dopravním značení lze hlásit na webu www.tsk-praha.cz v sekci Hlášení závad, nicméně tento podnět jsme předali. S ohledem na technologické podmínky provádění vodorovného značení lze počítat s obnovou VDZ pravděpodobně až na jaře (při vhodných klimatických podmínkách i dříve).
náhled souboruŠkody na chodníku po prodeji ryb - Čílova 304/9,Petřiny
Dobrý den, 

dovoluji si upozornit na škody, které vznikly na chodníku před naším objektem v Čílově 304/9. 

Škody vznikly před Štědrým dnem vymletím dlažby od přetékajících kádí prodejců kaprů. 

V dlažbě vznikly nebezpečné díry (viz přiložené snímky), na kterých si mohou chodci způsobit úraz. 

Domnívám se, že by nájemce veřejného prostranství měl toto vrátit obci v původním stavu a ne je poškozovat. 

S přáním všeho dobrého 

F. V.

oznámeno: 28.12.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
26.03.2019 » 09:12 • Předáno majetkovému správci komunikací k zajištění opravy.
náhled souboruOstudný nepořádek ulice Bělohorská
Dobrý den, 


Prosím o urgentní řešení nového nechutného nepořádku na ulici Bělohorská, v oblasti mezi domy Bělohorská 118 a Bělohoská 110. Foto zasílám v příloze. 

Děkuji, 

S pozdravem, 

VF

oznámeno: 27.12.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
07.01.2019 » 15:57 • Děkujeme Vám za upozornění. Úklid náletového odpadu byl po svátcích ihned proveden.
náhled souboruOtevřená rozvodná krabice v parku na Ladronce
Dobrý den,
rádi bychom ohlásili v parku na Ladronce v blízkosti ulice Podbělohorská, v místech odbočení cesty pro pěší spojující Tomanovu ulici otevřenou a poničenou rozvodnou bednu. V příloze přikládáme obrázek.
Děkujeme za vyřízení a opravu.

Jsem s pozdravem
A. M.

oznámeno: 25.12.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
07.01.2019 » 15:53 • Dobrý den. Na odbor dopravy a životního prostředí bylo doručeno Vaše upozornění na poškozené zařízení v parku Ladronka poblíž ulice Podbělohorská. Vzhledem k tomu, že se jedná s největší pravděpodobností o měřicí zařízení související s plynovodem, postoupili jsme Váš podnět společnosti Pražská plynárenská a.s. k řešení.
náhled souboruOdstraneni nebezpecneho vraku
Dobry den, zadam o odstraneni nebezpecneho vraku auta na konci ulice Egyptske za tocnou tramvaje. Dekuji.

oznámeno: 24.12.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.01.2019 » 15:54 • Dobrý den, děkujeme za upozornění. Věc bude řešit silniční správní úřad. Nicméně upozorňujeme, že správní řízení je komplikované a konečného rozhodnutí o odstranění vozidla lze dosáhnout až po několika měsících.
náhled souboruproč se neuklízí sníh z chodníků v Hošťálkově ulici?
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč se neuklízí sníh z chodníků v Hošťálkově ulici? R.H.

oznámeno: 21.12.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 09:13 • Úklid je zajišťován majetkovým správcem komunikací v souladu s časovými limity, stanovenými plánem zimní údržby, který schválila Rada hl.m. Prahy.

 © 2023 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=540&crc=828ac98d6e7d4e11ca5ace24b1069a70 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.