Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 441460 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souborukamení na cestě
Dobrý den, 

cestu k Nebušickému potoku (za restaurací Jenerálka, Horoměřická ulice 8) již řadu měsíců částečně blokuje kamení, pravděpodobně pozůstatek budování nedaleké gabionové stěny. O záležitost restaurace se prý nejedná. Nešlo by s tím prosím něco dělat? Místo je častým cílem výletníků i místních.  

Děkuji 

H. Z.

oznámeno: 04.04.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.04.2019 » 15:03 • Pozemek č. parc. 4614/1 k.ú. Dejvice, na kterém je předmětná hromada kamení, není dle katastru nemovitostí veřejnou komunikací (druh pozemku ostatní plocha, využití pozemku neplodná půda). Vlastníci zde budují oplocení, které do budoucna zcela zamezí průchodu přes jejich pozemek. Městská část Praha 6 nemůže zasahovat do vlastnických práv a bránit této výstavbě. K pohybu výletníků a veřejnosti je určena ostatní komunikace na pozemku č. parc. 4785/1 k.ú. Dejvice ve vlastnictví Hlavního města Prahy na které je vybudováno i veřejné osvětlení., vedoucí okolo předmětného pozemku s hromadou kamení.
náhled souboruuklid parku Ve struhách
Dobrý den,
mladí lidé se scházejí v parku Ve struhách. To je přirozené.
Prosim,zajistěte častější úklid u hřiště.
Dekuji
J. H.

oznámeno: 03.04.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
05.04.2019 » 11:19 • Zvýšené znečištění v této lokalitě řešíme již řadu let. Výsběry odpadků zde probíhají 2x týdně a v parku je umístěno 7 odpadkových košů. Problém není tedy o zvýšení četnosti úklidu ze strany městské části, ale o slušnosti návštěvníků parku.
náhled souboruZapomenutý výkop
Dobrý den, 

V Parléřově ulici kdosi zapomněl nazasypaný výkop - už tam leží několik měsíců. Prosím i prověření kdo ho tam zanechal a zajistit jeho odstranění. V ulici se kopala kanalizace, při tom došlo k porušení vodovodního potrubí a též vedení internetu. 

  

Děkuji, 

J. F.

oznámeno: 02.04.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUvolnena dlazba ul. Pelleova
Dobrý den, 

na chodníku v Pelleově ulici u železničního přejezdu je uvolněná dlažba. 

WS

oznámeno: 02.04.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
02.04.2019 » 14:24 • Závada již byla nahlášena pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací a.s.
náhled souboruporažené DZ přechod pro chodce
Dobrý den, nahlašuji poražené DZ přechod pro chodce v Hošťálkově ul.  u Kocourova R.H.

oznámeno: 02.04.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
02.04.2019 » 09:34 • Dobrý den, městská část nemá v gesci údržbu značení, nicméně podnět jsme předali příslušnému správci. Případné další podněty na obnovu značení lze zadávat na webu www.tsk-praha.cz
náhled souboruOrechovka
Milujeme sestku

oznámeno: 01.04.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruHriste - U Dejvickeho rybnicku
Autor fotografii - A. D. 

Hriste - U Dejvickeho rybnicku 

Problem-poškozené/rozbite herni prvky

oznámeno: 01.04.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
01.04.2019 » 14:27 • Dobrý den, kolotoč bude v dohledné době vyměněn za nový kus, proto se ve výměně latí na současném kolotoči již nebudeme angažovat. Požadavek na výměnu vyhnilého stupátka balančního prvku byl postoupen dovozci herních prvků.
náhled souboruOprava & posuniti lavicky
Dobry den, chtela bych pozadat o opravu lavicky v parciku mezi ulicemi U Ladronky a Kopeckeho. Lavicka je v dezolátním stavu (viz foto). Dále je ke zvážení, zda- li ji neposunout dále od kontejnerů, které jsou dost blízko a k posezení není zrovna příjemné. 

Děkuji, L.F.

oznámeno: 31.03.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
15.04.2019 » 17:15 • Dobrý den, lavička bude opravena a znovu natřena. Posunovat ji jinam nemáme v plánu, neboť se jedná o lavičku s betonovou konstrukcí, která by se přesunem poškodila. Navíc je z fotografie patrné, že se nejedná o kontejner na směsný odpad ani plasty, které by případně mohly v letním období představovat riziko zápachu. Červený kontejner je buďto na elektrotechniku nebo textil, kde nic takového nehrozí.
náhled souboruNedopalky u tram zastavky Nadrazi Veleslavin
Dobrý den, žádám o úklid nedopalků a dalších odpadků v tram zastávky i vchodu do metra. Pro kuřáky chybějí koše, takže vše odhodí na tem, což nikdo v četně MP neřeší a pak situace dopadá takto. Opakovaně žádám o řešení a situace stále přetrvává. Situace s úklidem u metra Veleslavín se výrazně zhoršila.

Děkuji za sjednání nápravy, popř. předání kontaktu na zodpovědnou osobu.

J. Ch.
 
 
P.S. Zároveň by mě zajímalo, proč jsou travnaté tram pásy na Evropské v tak žalostném stavu oproti například situaci na Hradčanské, kde je tráva ozdobou.

oznámeno: 31.03.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNedopalky na tramvajové zastávce Marjánka
Dobrý den, 

zákaz kouření na zastávkách MHD má konkrétně na tramvajové zastávce Marjánka ve směru do centra bohužel za důsledek to, že kuřáci kouří o kousek dál (kde už bohužel není odpadkový koš, který je na zastávce) a odhazují zde nedopalky. Jedna věc je úklid, ale spíš si říkám, zda by nestálo za to i na toto místo nainstalovat odpadkový koš (třeba i menší, spíš nějaký "popelník"). Já chápu, že koš je hned na zastávce, ale výsledek vidíte na přiložených fotografiích.  

Předem děkuji za zvážení mého návrhu.  

S pozdravem, 

O. T.

09.04.2019 Dobrý den, 

Moc děkuji za rychlou a vstřícnou odpověď :) A dokonce jsem už minulý týden viděla, že alespoň v prostoru zastávky byly nedopalky uklizeny, to je taky paráda. Teď už budu jen doufat, že bude nainstalován nějaký koš či budka na špačky (a úklid už ani nebude potřeba (no dobrá, aspoň ne tak často) :-)

Ještě jednou díky! 

O. T.

oznámeno: 30.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
02.04.2019 » 11:55 • Děkujeme Vám za poslaný podnět. Jedná se o prostor tramvajového tělesa s příslušným zařízením a bude předán na Dopravní podnik, Hl.m.Prahy. Předáme jej s požadavkem na provedení úklidu nedopalků a k posouzení instalace dalšího odpadkového koše na zábradlí, které ohraničuje konec tramvajové zastávky.
náhled souboruZničena značka
Dobrý den,

ráda bych nahlásila zničenou dopravni značku v ulici K Červenému vrchu (č.p. 844, poblíž dětského hřiště)
Děkujeme za opravu!

D. P.

oznámeno: 29.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
01.04.2019 » 14:25 • Dobrý den, městská část nemá v gesci údržbu značení, nicméně podnět jsme předali příslušnému správci. Případné další podněty na obnovu značení lze zadávat na webu www.tsk-praha.cz
náhled souboruPoškozené značení naproti zastávce Drinopol

oznámeno: 26.03.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 15:42 • Instalace nového DZ je již objednána. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruPoškoleného dopravní značení
Dobrý den chtěla bych upozornit na vyvrácenou dopravní značku "zóna 30" hned na začátku ulice Sestupná (u budovy ÚMCH směr Liboc) Děkuji R.W.

oznámeno: 23.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.03.2019 » 12:52 • Dobrý den, městská část nemá v gesci údržbu značení, nicméně podnět jsme předali příslušnému správci. Případné další podněty na obnovu značení lze zadávat na webu www.tsk-praha.cz
náhled souboruKontejner na kovy - Na Ostrohu x Průhledová
Dobrý den, 

přikládám foto nevyvezeného kontejneru na kov v ul. Na Ostrohu. Přes příslib častějšího vývozu od 1.3. je neustále plný - vývoz v 10. týdnu vyznačený na kontejneru pravděpodobně vůbec neproběhl. 


S pozdravem

J. D.

oznámeno: 22.03.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.04.2019 » 13:06 • Dobrý den, nádoba na kovy byla na st.č. 025 Na Ostrohu vyvezena mimo stanovený harmonogram. V současné době se pracuje na přizpůsobení trasy svozového vozidla tak, aby byla lokalita pokryta dle požadavků. Na MHMP jsme zaslali žádost o navýšení četnosti svozu kovů na 1x za 3 týdny (nejvyšší možná četnost).
náhled souboruNebezpečné schody
Dobrý den,
upozorňuji vás na propadlé dlaždice a pomalu se sunoucí schody na nároží ulice Na Viničce a Baterie.
Chodec by se mohl ošklivě zranit. Foto v příloze.
S pozdravem
J. T.

oznámeno: 21.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.03.2019 » 11:39 • Děkujeme za upozornění. Obratem předáváme správci komunikace k zajištění provedení opravy.
náhled souboruOdstraneni graffitu
Dobry den, zadam opakovane o odstrane graffitu, ktere jsou uz dlouho ostudou odvetrani metra v blizkosti tramvajove zastavky Cerveny vrch. Dekuji. J.

oznámeno: 17.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
26.03.2019 » 14:26 • Odvětrávací šachty jsou ve správě DPP hl.m. Prahy, sekce Metro, kterým jsme požadavek na odstranění graffiti předali.
náhled souboruNebezpečný přechod
Dobrý den, 

přes tento přechod chodím již rok každý den do práce. V poslední době se, ale velmi obávám o své zdraví! Je sotva vidět, obvzlášť večer a řidiči tam jezdí velmi rychle. Lokalita je vozovna střešovice. 

Fotografie v příloze. 

Děkuji za zajištění obtažení či odrazek 

S pozdavem 

Váš soused 

T. G.

oznámeno: 16.03.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
18.03.2019 » 09:09 • Dobrý den, městská část nemá v gesci údržbu značení a na MK I. třídy navíc není ani příslušným silničním správním úřadem (tím je odbor dopravních agend MHMP), nicméně podnět jsme předali příslušnému správci. Případné další podněty na obnovu značení lze zadávat na webu www.tsk-praha.cz
náhled souboruZadost o uklid nedopalku u vytahu do metra Veleslavin
Dobry den, zadam o uklid odpadku a hlavne cigaretovych nedopalku u vytahu ze stanice metra nadrazi Veleslavin. Vcera tam pobihali lide z uklidove cety, ale stav okoli tomu neodpovida.

Zaroven by bylo vhodne odstranit pricinu, kdy na vytah cekajici kurak si naposled natahne a pak jen odhodi nedopalek bokem. Mestska policie, by na to mohla obcas dohlednout, kamery.

Dekuji.
J.

oznámeno: 13.03.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
28.03.2019 » 14:58 • Úklid zde probíhá v četnosti 2x týdně. Nedopalky cigaret jsou bohužel problémem neukázněnosti občanů v okolí všech stanic metra. Úklidová firma byla požádána, aby nedopalky vysbírávala i z ploch zeleně.
náhled souboruneuvěřitelný nepořádek
Dobrý den, toto se nachází u zastávky MHD Pučálka a dále neuvěřitelný nepořádek lemuje oba břehy celé ul. Horoměřická až dolů k Jenerálce a nahoru k Bořislavce.  TSK provádí jarní úklid až v dubnu, to už ovšem jsou všechny ty odpadky zamaskované vegetací. Je to rok od roku horší! AS

oznámeno: 12.03.2019
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPoškozená větev stromu v ulici Generála Píky
Dobrý den,  

přikládám fotografie po silných větrech nalomené větve. Větev je přímo nad chodníkem, z bezpečnostních důvodů by tedy mělo pravděpodobně dojít k arboristickému zásahu. Strom se nachází před areálem garáží vedle Kluturního centra Klubovna. Odkaz na mapy zde  

 

Hezký den 

D. B.

oznámeno: 12.03.2019
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2023 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=440&crc=e5e642874fbac9dd3fa5b27cb30d48d7 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.