Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 22412260 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruv příloze foto poražených stromů v ulici Na marně
Dobrý den, v ulici Na Marně bylo poraženo deset zdravých stromů Proč?

oznámeno: 24.02.2012
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
28.02.2012 » 07:54 • Stromy bylo povoleno pokácet rozhodnutím č.j. MCP6 117857/2011ze dne 27.01.2012 z důvodů poškozování zadní stěny garáží (zeď je na několika místech prasklá). Výsadba byla zcela neuvážená. Možná, že některé stromy byly náletového původu a nebyly včas odstraněné. Až budou garáže opravené, na místě stromů bude vysazen pás ptačího zobu obezného, který bude tvarován (termín do 30.04.2013). Pozemek vlastní MV.
náhled souboruneporadek
v Tobrucke ulici jsou jiz vice nez tyden kontejnery na odpadky ve stavu viz foto.
To by nebylo nic mimoradneho... kdybych tam, ale auta Prazskych sluzeb nevidel kazdy den - jsou tito pracovnici snad slepi? Nemohou snad kolegum ci nadrizenym oznamit ze je treba konat? Nebo nejsou ochotni ci schopni reagovat a vyjizdet treba mimoradne a pracuji pouze podle harmonogramu. Dekuji za pripadnou zpetnou vazbu.

oznámeno: 23.02.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.02.2012 » 14:51 • Dobrý den, rádi bychom Vás informovali, že kontejner na plasty se vyváží vždy v útery, čtvrtek, sobotu, a to v ranních hodinách. Úklid kolem separačních nádob probíhá každý všední den v odpoledních hodinách. Naopak nádoby na směsný odpad se vyváží v pondělí, ve středu a v sobotu, rovněž v ranních hodinách. Pokud bylo tedy viděno vozidla Pražských služeb a.s., v této lokalitě každý den, bylo to právě z uvedeného důvodu. Obsluha vyvážející separační nádoby nemůže zsahovat u nádob na směsný odpad a naopak. Nevíme, kdy byly Vámi pořízené fotografie vyhotoveny, nicméně po úklidu tříděného odpadu pořizuje osádka vozidla fotodokumentaci, ze které je zcela zřejmé, že vývoz i doúklid v okolí nádob, byl proveden řádně.
náhled souboruŠpatné dopravní značení
Dobrý den, u výjezdu do ulice K Červenému vrchu od čerpací stanice Agip na Evropské ulici je chybně označen přikázáný směr jízdy - lze jet i vpravo (dříve byl v ulici obrácený směr provozu). Děkuji.

oznámeno: 20.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVyvrácená dopravní značka Zákaz vjezdu
Dobrý den, na rohu ulic Vokovická a K Červenému vrchu je vyvrácená dopravní značka upozorňující na zákaz vjezdu. Někteří řidiči tak jezdí v protisměru (dříve byl obrácený provoz - jednosměrka z druhé strany). Děkuji.

oznámeno: 20.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruled na chodníku rok Brunclíkova a Na Petřinách
Tyto zbytky ledu jsou na rohu ohrady okolo stavby stanice metra. Jediná možná cesta je přes ledové plotny a je jenom otázka času, kdy zde dojde k úrazu. P.S. Odklízení sněhu vede velmi často k uhlazení spodní vrstvy a vytvoření ledového kluziště, kontroluje někdo kvalitu takto od sněhu "očištěných" chodníků? Mírná vrstva sněhu je bezpečnější než-li umetený led.

oznámeno: 02.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.02.2012 » 13:10 • Požadavek na odstranění ledovky byl předán na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruNepořádek Brunclíkova
Posílám Vám obrázek nepořádku, který je zde již od poloviny prosince. Je to u kontejnerů v ulici Boučkova. Bydlím v Brunclíkově 8 a na toto se koukám z okna. Prosím o sdělení zda a kdy dojde k nápravě.

oznámeno: 16.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.01.2012 » 08:10 • Skládka u nádob na směsný a tříděný odpad bude odklizena do konce tohoto týdne. Bohužel tato situace je způsobena vinou nezodpovědných občanů, kteří často odkládají nepotřebný odpad mimo nádoby k tomu určené. Požádali jsme příslušného strážníka Městské policie o důslednější a častější kontrolu lokality. Doufáme, že toto opatření přispěje ke zvýšení čistoty v této oblasti.
náhled souboruObjizdeni patniku zeleni
Před časem bylo projíždění vozidel mezi Zvoníčkovou a Větrníkem (které nijak
zvlášť nevadilo) zamezeno patníky. Po pár měsících se začaly objíždět
zelení. Myslím, že je na místě buď zabránit průjezdu zelení, nebo aspoň
umožnit přímý průjezd, který vadí podstatně méně.

oznámeno: 15.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.01.2012 » 17:42 • Vážený pane Jůzo, podle Vámi doložených fotografií je zcela zřejmé, že si neukáznění řidiči zkracují cestu kolem mechanických zábran přes zeleň. I přes tuto skutečnost však prozatím považujeme instalaci zábran za menší zlo, než kdybychom je odstranili. V době, kdy zde nebyly, projížděla vozidla zcela nekontrolovatelně přes manipulační plochu a ohrožovala chodce na chodníku, vedoucího kolem stávajícího penzionu. Ty méně " drzé" řidiče sloupky odradí, těm ostatním to mohou spočítat pouze strážníci městské policie, které jsme požádali o častější kontroly.
náhled souboruParkování
Na Spartě je jakási akce,takže jsou opět plné ulice s parkováním na kartu auty a busy co tu nemají co dělat,místa mezi domy,nové parkoviště vedle haly je však prázdné...

oznámeno: 15.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: nelze lokalizovat
  postup řešení:
17.01.2012 » 15:12 • " Dohled nad kázní řidičů, tj. nad respektováním dopravního značení, je plně v gesci Policie ČR a městské policie, k tomuto nejsou městské části právně zmocněny. V případě opakovaného porušování předpisů ze strany řidičů doporučujeme bezodkladné kontaktování uvedených složek na bezplatných linkách 158 a 156."
náhled souboruParkování
Na Spartě je opět akce,takže jsou plná i místa kde je Zákaz vjezdu a Zákaz stání,nové parkoviště vedle haly je prázdné...

oznámeno: 15.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: nelze lokalizovat
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruzačínající skládka
posílám foto začínající skládky u garáží v Radimově ulici.

oznámeno: 13.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.01.2012 » 16:20 • Děkujeme za upozornění na nepovolenou skládku. Skládka bude v nejbližších dnech odstraněna.
náhled souboruNarodni obrany 826/31 Albert
Kazdodenni neuteseny stav pred bocnim vchodem obchodu Albert Nar. obrany 31 navic ritahujici bezdomovce

oznámeno: 13.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.01.2012 » 16:14 • Tento problém již městská část řeší. V případě, že se situace nezlepší bude s firmou zahájeno správní řízení a bude udělena pokuta.
náhled souboruPoskozeny mustek
Poskozeny mustek pres potucek Svetluska v obore Hvezda muze zapricinit zraneni za statnehn svetla.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.01.2012 » 10:30 • Požadavek na poškozenou lávku byl předán Magistrátu hlavního města Prahy.
náhled souborušípek přes plot
na chodníku v ulici Netřebská u křižovatky s ulicí Na Jivinách je dost nebezpečný přesah větví od šípku - při chůzi v šeru by to mohlo někoho nepěkně zranit.


oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 14:50 • Nebezpečné větve přesahující na profil chodníku budou odstraněny pracovníky organizační složky PRO 6 nejpozději do 13.1.2012.
11.01.2012 » 14:50 • Děkujeme za upozornění
náhled souboruRozbita vozovka v zapadni casti ulice Africka
Rozbita vozovka v zapadni casti ulice Africka od krizovatky s Alzirskou. V ulici vzniklo nekolik der ve vozovce (fotka pred domem Africka 31) a celkove byl dosti porusen povrch vozovky si souvislosti s vyraznym rustem provozu v ulici po otevreni vjezdu ke skladum. Tezka vozidla si pri najezdu do spatne umisteneho vjezdu z Africke ulice nadjizdeni, cimz se dostavani na soukromi pozemek, kde porusuji chodnik a vjezd do garazi. Navic je nedodrzovan zakaz vjezdu ostatnich vozidel, takze trasa je vyuzivana jako zkratka k objizdne ceste do Veleslavina. Zadam vas o opravu vozovky, kontrolu dodrzovani zakazu vjezdu z Evropske ulice a kontrolu technicke zpusobilosti vjezdu do skladu. Dekuji.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 14:33 • porušování zákona o provozu na pozemních komunikacích v ul. Africká, je odboru dopravy a životního prostředí velmi dobře známo. S ohledem na tuto skutečnost zde městská policie provádí namátkové kontroly, v rámci kterých jsou neukázněným řidičům udělovány pokuty. Bohužel musí plnit strážníci i jiné priority, proto není možné, aby zde hlídkovali v průběhu celého dne. Na základě Vaší MMS jsme opakovaně požádali MP o zvýšený dohled a v této lokalitě. Žádost o provedení výtluku ve vozovce byla písemně předána správci komunikací. děkujeme za upozornění
náhled souboruVítězném náměstí č.p. 774/14
Posílám vám k informaci, a předpokládám, že i k vyřešení, každodenní pohled na "zabarikádovaný" vchod z (do) domu č.p. 774/14 na Vítězném náměstí.
Jedná se o každodenně zásadní porušované hygienických předpisů, kdy odpad fy Crocodille je transportován přes hlavní schodiště, stejně jako zásobování , které je prováděno v nočních hodinách (22,00, 23,00 apod.) stejnou cestou.
K řešení situace navrhuji osobní návštěvu v ranních hodinách (tj. kdykoliv před odvozenm odpadu), já jsem fotil v 7,00 hodin ráno.
Dotčenému úředníkovi doporučuji, aby si vzal holinky, neboť před vchodem do domu je kromě této krásné , zapáchající "výzdoby" velká nerovnost se stejně velkou kaluží, která v případě nižších teplot zamrzá a je z ní vynikající kluziště - doporučuji řešit souběžně.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.01.2012 » 08:12 • provozovna Crocodille, Vítězné nám. 774/14 má zajištěn odvoz odpadových nádob se svozovou společností Pražské služby a.s., Proboštská 1, Praha 6, každý den pracovníci uvedené provozovny ráno přistaví naplněné odpadové nádoby na veřejnou komunikaci(chodník) a po vývozu opět odpadové nádoby zandají do domu. Vedle odpadových nádob jsou každé ráno přistaveny k odvozu i zapytlované odpadky, které v žádném případě nejsou zdrojem znečištění, neboť jsou pytle řádně uzavřeny. Pracovníci provozovny byli upozorněni, že musí dodržovat čistotu a pořádek v domě, kde jsou odpadové nádoby umístěny. Pokud dle Vašeho tvrzení dochází k obětžování hlukem vně nemovitosti, poprosíme Vás, abyste se obrátil na Hygienickou stanici hl.m. Prahy, Nechanského 1, Praha 6, do jejiž kompetence spadá řešení tohoto problému.
19.01.2012 » 08:13 • Propad v chodníku jsme postoupili Technické správě komunikací k provedení opravy.
náhled souboruTříděný odpad před Lotyšská10 na poslední adventní neděli
už jsem k tomuto místu tříděného odpadu dostal mnoho "řešení" (na má mms 3.10. a 2.11.2011), ale kromě zlepšení dočišťování kolem kontejnérů v pracovní dny - nikoliv o víkendu - se toho moc nezměnilo. Přímo se hrozím, co se bude odehrávat o Vánocích a po nich. A ještě bude patrně doporučováno odkládat ke kontejnérům odstrojené vánoční stromky - místo aby na lokalitách kde byly prodávány, byly také odkládány a na náklady prodejců stromků likvidovány.

oznámeno: 19.12.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 08:18 • O vánočních svátcích byl prováděn svoz i úklid stanovišť na tříděný odpad jako ve všední dny. Použité vánoční stromky se mají odkládat k nádobám na směsný odpad umístěných na veřejném prostranství, eventuelně připravených k odvozu. Takže se nemají odkládat k nádobám na tříděný odpad a k nádobám na směsný odpad, umístěné v objektech a vnitroblocích. Tato informace je umístěna na internetových stránkách MČ Praha 6 a byla zveřejněna v časopise Šestka.
náhled souboruUlomené větve v Lotyšské
včera a dnes je ořezávána a likvidována nalomená bříza, na kterou jsem upozorrňoval v mé mms zprávě z 28.11.2011. Děkuji. Ale ač je zde výsuvná plošina pro odřezávání břízy, pracovníci údržby sadů přes mé upozornění nebudou nic dělat s nalomenými větvemi na stromě u kontejnérů, protože na to nemají "papír".

Tak plošina a pracovníci doufejme přijedou jindy = dobrá organizace práce za veřejné peníze. Přikládám foto nalomených větví. O prořezání ostatních stromů jsem se už zmiňoval.

oznámeno: 07.12.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.12.2011 » 10:17 • Dobrý den, na základě vašeho upozornění bylo na místě provedeno šetření - daný strom bude odborně ošetřen v období vegetačního lidu (nejpozději do konce března příštího roku).
náhled souboruVáclavkova ulice č. 6-¨skládka¨
zasílám fotografii stavu před domem č. 6 ve Václavkově ulici, Dejvicích. K této "skládce" dochází asi proto, že popelnice nejsou pravidelně uklízeny z ulice, jak je tomu u ostatních domů.

oznámeno: 01.12.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
15.12.2011 » 15:17 • provozovna (restaurace) Václavkova 6, měla po dobu rekonstrukce chodby domu a dvora umístěny odpadové nádoby na veřejné komunikaci, v současné době jsou již práce v domě dokončeny a všechny odpadové nádoby jsou vráceny zpět do objektu.
náhled souboruprach a kameny na vozovce
ul. Patočkova u křižovatky s ul. Pod Královkou, spousta prachu i větších
kamenů na vozovce. Když projde auto, je to všechno ve vzduchu. Syna
zasáhl kámen, který odskočil od kola auta tesně pod oko, když jsme
čekali u semaforu na zelenou!! Tento stav tam trvá beze změny již
několik dní. Podobně je na tom často křižovatka Bělohorská a Pod
Královkou. Bylo by možné zvýšit frekvenci čištění těchto úseků??...když
už plné náklaďáky jezdí bez přikrytí nákladu plachtou...Děkuji.

oznámeno: 25.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Magistrát hl. města Prahy
  postup řešení:
03.01.2012 » 12:31 • Na předmětných komunikacích vykonává státní správu Magistrát hl.m. Prahy, kterému bylo předmětné podání předáno, zároveň s výzvou k zajištění častějšího úklidu.
náhled souboruNepořádek pod viaduktem
pod viaduktem vedle Podbabské ulice je už cca týden rozsypáno větší množství odpadu. Jde o malý viadukt těsně za benzínkou Robin Oil, který je zkratkou z křižovatky Podbabská-Ve Struhách do ulice Papírenská.

oznámeno: 23.11.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
29.11.2011 » 08:30 • nepořádek odstraní pracovníci organizační složky PRO v co nejbližším možném termínu.

 © 2022 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=2240&crc=4db0bc0aea0350d84f7a007c6092afd0 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.