Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 19812000 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souborustromy
Dobrý den,
upozorňuji na stav stromů, resp. chodníků na Puškinově náměstí. Z 
fotografie je patrné jak kořeny těchto stromů poškozují chodníky a 
vozovku. Může dojít též k poškození inženýrských sítí v chodníku a pokud 
by se jednalo o plyn mohlo by to mít nedozírné následky. Přesto jsou 
tyto akáty zcela nesmyslně každým rokem udržovány a prořezávány. To 
nehovořím o problémech když padají jejich květy a je mokro, nebo spadlé 
větve při loňské vichřici. Jediné možné řešení je tyto přestárlé stromy 
pokácet a vysadit nové stromy, jako třeba v ulici Eliášova, Uralská a 
pod. Sice se asi budou bouřit "ochránci" přírody, ale bezpečnost občanů 
je snad přednější. Děkuji za váš názor.

oznámeno: 28.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 08:55 • Uliční stromořadí je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které jsme Váš požadavek zaslali k vyřízení.
náhled souboruVodorovné značení
Děkuji za obnovení vodorovného značení parkoviště na chodníku před sportovním areálem Hanspaulka

oznámeno: 28.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 08:28 • Výzva se žádosti o obnovení vodorovného dopravního značení byla zaslána Technické správě komunikací hl.m. Prahy, neboť městské části nejsou právně zmocněny k jeho údržbě.
náhled souborupropadlá silnice
posílám fotku propadlé silnice na křižovatce ulic Na Bateriích a U Vojenské nemocnice. Děkuji za sjednání nápravy

oznámeno: 21.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:24 • Uliční stromořadí je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které jsme Váš požadavek zaslali k vyřízení.
01.10.2014 » 13:04 • Oprava odpovědi: Požadavek na provedení opravy komunice byl předán majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruZničená louka na Vypichu
posílám vám fotografii nehorázně poničené louky před oborou Hvězda na Vypichu po sobotním koncertě skupiny Kabát, jehož spolupořadatelem byla městská část Prahy 6. Zajímalo by mě, kdo ponese odpovědnost za škody, které byly zbytečně způsobeny v této oblíbené rekreační zóně místních obyvatel? Jakým způsobem a v jakém časovém horizontu bude prostor znovu uveden do původního stavu a kdo tyto úpravy zaplatí?
Dost dobře nerozumím faktu, že na jedné straně městská část propaguje program Čistá šestka a snaží se dávat do pořádku drobné nešvary a nedostatky v ulicích Prahy 6 a na straně druhé dovolí a dokonce spolupořádá! megakoncert v místě, kde je předem jasné, že jej takováto obří akce zdevastuje. Je to hanebné!


oznámeno: 17.09.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:28 • úvodem dovolte, abychom Vás informovali, že obdobná akce proběhla na předpolí obory Hvězda v roce 2009. S výjimkou nepořádku, který byl okamžitě po ukončení koncertu odklízen, nedošlo k tak velkému poškození zeleně jako při letošním koncertě. Bohužel klimatické podmínky této akci nepřály, to však v žádném případě neznamená, že by předpolí nebylo uvedeno do původního stavu. Dodavatelská firma pořádající agentury zajišťovala až do dnešního dne strojní úklid chodníků a vozovek v širokém okolí předpolí obory Hvězda. I když tato agentura zajistila položení specielních ochranných fólií, aby se předešlo následné devastaci travnaté plochy, bohužel vydatný déšť, po ukončení koncertu rozmáčel plochu tak, že při odklízení pódia, tribun a dalšího technického zázemí bohužel došlo ke stavu, který zde je. Můžeme Vás však ubezpečit, že pořádající agentura, které byl odborem dopravy a životního prostředí ÚMČ 6, vydán souhlas s užíváním pozemku musí předat správci zpět plochy v původním stavu, tzn, poškozené plochy zrekultivovat a zajistit první seč vzrotlého travnaté porostu. Na předpolí obory Hvězda se konala od 20.9.2012 rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře. Z tohoto důvodu provedlo pouze urovnání nejvíce poškozené plochy tak, aby zde tato akce mohla proběhnout. Od 29.9.2014 probíhá navážka ornice na poškozené plochy. Následně bude provedeno osetí travním semenem.Veškeré tyto práce plně hradí pořádající agentura.
náhled souboruSpatne odtok vody na tastavce Cerveny vrch
posilam obrazek spatne provedene rekonstrukce tramvajove zastavky Cerveny vrch. Kanal je umisten vysoko a mimo mista odtoku vody.

Dekuji za sjednani napravy.

oznámeno: 17.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:27 • Dobrý den,v květnu jsme požádali stavbu, aby se Vámi uváděný problém odstranil.Celé tramvajové těleso, v místech kde je živičný kryt, je odvodněno pouze kolejnicemi. V tomto místě jsou dva bahníky, do kterých nedošlo ke svedení vody z kolejnic a výhybek. Bohužel výhybka a samotný poklop bahníku není v nejnižším místě, ale kousek dál. O termínu nápravy se bohužel stále jedná.
náhled souboruLouze v Africke ulici
posilam obrazek spatne umisteneho kanalu v ulici Africka, blizko krizovatky s ulici Alzirska. Pri destich voda neodteka a tvori se dlouha kaluz.

Dekuji za napravu stavu.

oznámeno: 17.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:26 • Upozornění na špatné vyspádování komunikace bylo předáno majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souborurozbitá a nebezpečná venkovní hračka, nepořádek na dětském hřišti na Ořechovce
Dobrý den,

obracím se na Vás s podnětem sjednání nápravy na dětském hřišti na Ořechovce (nad žel. tratí). Již poměrně dlouhou dobu je rozbitá a nebezpečná venkovní hračka (viz foto)

Tuto sobotu byl i okolo laviček velký nepořádek (poházené letáky a tiskoviny)


Prosím o urychlené vyřešení, než-li se stane nějaký úraz.

oznámeno: 16.09.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:31 • Dobrý den,k zajištění opravy byl osloven dodavatel herního prvku. Než dojde k samotné opravě bude prvek dočasně demontován.
náhled souboruLouže v ulici Ve Struhách
2. Při dešti se vytváří jezero na ulici Ve Struhách (foceno z okna M.J. Lermontova). Není to tak dlouho, co zde byla prováděna oprava, nicméně "louže" se pouze posunula o kousek blíž k M.J. Lermontova.

oznámeno: 10.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.09.2014 » 09:51 • Postoupeno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruChodník M.J. Lermontova
Dobrý den,
 v příloze posílám dva obrázky. 1. Je chodník včetně obrubníku před domem M. J. Lermontova 23 po výměně veřejného osvětlení. Nejen, že je pod chodníkem propadlá vozovka (již pár let) nyní se propadl i obrubník který nový asfalt kopíruje, takže každý druhý zde zakopne !!


oznámeno: 10.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.09.2014 » 09:52 • Postoupeno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruAutobusova zastavka Divoka Sarka
Autobusova zastavka Divoka Sarka - kontejner cislo 103

oznámeno: 10.09.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:29 • úvodem dovolte, abychom Vás informovali, že obdobná akce proběhla na předpolí obory Hvězda v roce 2009. S výjimkou nepořádku, který byl okamžitě po ukončení koncertu odklízen, nedošlo k tak velkému poškození zeleně jako při letošním koncertě. Bohužel klimatické podmínky této akci nepřály, to však v žádném případě neznamená, že by předpolí nebylo uvedeno do původního stavu. Dodavatelská firma pořádající agentury zajišťovala až do dnešního dne strojní úklid chodníků a vozovek v širokém okolí předpolí obory Hvězda. I když tato agentura zajistila položení specielních ochranných fólií, aby se předešlo následné devastaci travnaté plochy, bohužel vydatný déšť, po ukončení koncertu rozmáčel plochu tak, že při odklízení pódia, tribun a dalšího technického zázemí bohužel došlo ke stavu, který zde je. Můžeme Vás však ubezpečit, že pořádající agentura, které byl odborem dopravy a životního prostředí ÚMČ 6, vydán souhlas s užíváním pozemku musí předat správci zpět plochy v původním stavu, tzn, poškozené plochy zrekultivovat a zajistit první seč vzrotlého travnaté porostu. Na předpolí obory Hvězda se konala od 20.9.2012 rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře. Z tohoto důvodu provedlo pouze urovnání nejvíce poškozené plochy tak, aby zde tato akce mohla proběhnout. Od 29.9.2014 probíhá navážka ornice na poškozené plochy. Následně bude provedeno osetí travním semenem.Veškeré tyto práce plně hradí pořádající agentura.
01.10.2014 » 13:30 • Oprava odpovědi: Dobrý den, odpad byl odvezen, stanoviště uklizeno.
náhled souborurozbitá lavicka
Dobrý den, lavička v Parku Ladronka u stanice autobusu U Ladronky je v
dezolátním stavu.Potřebovala by opravit.

oznámeno: 08.09.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.10.2014 » 12:39 • Lavička je nevratně poškozena a proto musí být instalována nová. Lavička je objednána v rámci hromadné objednávky oprav a dodávek laviček na území Prahy 6. Instalace by měla proběhnout v termínu do 30.10.2014.
náhled souboruZlomena vetev
Dobrý den, 
na stromě, který je vedle silnice, je velmi velká zlomená větev. Hrozí pád na projíždějící vozidla nebo na chodce. Strom je v blízkosti domu Pod novým lesem 33.

oznámeno: 05.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.09.2014 » 12:48 • Odstranění poškozené větvě zajistí Lesy hl.Prahy.
náhled souboruChodník u Ministerstva Vnitra
Dobry den,
u vjezdu do Ministerstva Vnitra je stale nedodelana cast chodniku,vse v okoli uz je hotovo,ale tady stale nic. Nemuzete prosim proverit jestli se tenhle kousek nezapomnelo? Diky info,foto v priloze

oznámeno: 27.08.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.09.2014 » 12:48 • Předáno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
01.10.2014 » 08:25 • Vyjádření TSK hl.m. Prahy:v ulici Na Valech budou ještě probíhat další položení inženýrských sítí z důvodu připojení garáží garáží Prašný most na novou trafostanici. Po ukončení prací bude plocha uvedena do řádného stavu.děkujeme za pochopení.
náhled souboruSCHODIŠTĚ SLAVNÍKOVA
Opětovně apeluji na opakující se otřesný stav schodiště s parčíkem spojujícím ulici Slavníkova s ulicí Bělohorskou v Břevnově. Místo dlouhodobě znečišťují bezdomovci, narkomani a provozovatelé i zaměstnanci prakticky téměř všech přilehlých obchodů na Bělohorské ulici.Je využíváno jako veřejné wc, kuřárna, parkoviště i noclehárna.Dle povalujících se kondomů, zřejmě také s kompletním servisem.Řešením by byla již několikrát navrhovaná kompletní asanace prostoru a osazení bezpečnostním kamerovým systémem, včetně přilehlého okolí zuboženého "zdravotnického zařízení" Polikliniky Pod Marjánkou a vnitrobloku pošty Břevnovská.

oznámeno: 21.08.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.08.2014 » 13:53 • Dobrý den, vzhledem k tomu, že se ve zmíněném prostoru zdržují "nepřizpůsobiví" občané opravdu poměrně často, požádali jsme Městskou policii o pravidelné kontroly. Zároveň jsme požádali organizační složku PRO 6 o pravidelný úklid, a to v četnosti 2x týdně. Věříme, že díky těmto opatřením dojde k výraznému zlepšení čistoty a pořádku. Bohužel není v možnostech městské části provádět úklid častěji, neboť obdobných míst je na celém území městské části velmi mnoho.
náhled souborukřižovatka veleslavínská - Evropská
zasílám foto nepovedené křižovatky Evropské s Veleslavínskou. Nepovedené proto, že od tram zastávky směrem do Veleslavína chybí přechod, i když jeho umístění nic nebrání - je tam místo a auta/tram stejně stojí na červenou. Pro hůře pohyblivé lidi nedává smysl obcházet celou křižovatku. Podchod přes vestibul metra až bude zprovozněn stejně nepomůže- jsou tam jen schody. 

oznámeno: 04.08.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.10.2014 » 08:26 • Předmětná křižovatka je upravena do finální podoby a je osazena dočasným, světelně řízeným přechodem pro chodce. Po dokončení bezbariérového podchodu (nesprávně uvádíte že podchod bude bariérový, tj. vybaven pouze schody) počítá odbor dopravy NHNP se zrušením dočasného přechodu.  
náhled souboruTryska otočená do silnice
Na rohu ulic Podbabska a Pod juliskou je tryska na kropeni travy otocena do silnice. 

Vysledkem je kropeni silnice vcetne necekaneho prekvapeni pro ridice misto kropeni travy mezi tramvajovymi kolejemi. 
Foto prilozeno.

oznámeno: 28.07.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
08.08.2014 » 10:42 • Předáno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruPolamane stromy vnitroblok Velflikova
Po vcerejsi bource se zlomilo nekolik vetvi na ovocnych slivonich v parku vnitrobloku ulice Velflikova.

oznámeno: 22.07.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVodorovné zančení parkoviště
Dobrý den, prosím o obnovení vodorovného značení parkoviště, na chodníku, před Hanspaulským areálem. Ulice, NA Hanspaulce 2. Děkuji

oznámeno: 16.07.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 12:40 • Výzva se žádosti o obnovení vodorovného dopravního značení byla zaslána Technické správě komunikací hl.m. Prahy, neboť městské části nejsou právně zmocněny k jeho údržbě.
náhled souboruspráva parcely 579/2
Dobrý den! Píši následující řádky dost nerada, ale nelze jinak. Jedná se o údržbu předzahrádky, tedy parcelu číslo 579/2. Vlastnické právo: Hlavní město Praha, Mariánské náměstí 2/2, Staré Město, 11000 Praha 1 Svěřená správa nemovitostí ve vlastnictví obce: MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6, Čs. armády 601/23, Bubeneč, 16000 Praha Předseda našeho SVJ dlouhodobě urgoval provedení údržby výše zmíněné předzahrádky. Tak jsme se včera konečně dočkali! Kvalita a estetický vzhled skutečně jasně ukazují na profesionální provedení. Doufám společně s ostatními obyvateli našeho domu, že co nejdříve dojde k nápravě a Městská část bude o svěřený majetek pečovat jako řádný hospodář. Ochrana veřejné zeleně a péče o ni je přece prioritou! Na obě části předzahrádky umístíme oznámení o vlastníkovi i správci. Nechceme, aby si každý kolemjdoucí myslel, že naše SVJ se neumí o předzahrádku postarat a že obyvatelům domu je lhostejný její stav. V příloze jsou fotografie „před“ ze dne 3.7.2014 a fotografie „po“ ze dne 14.7.2014.

oznámeno: 15.07.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
28.01.2015 » 13:17 • Vážená paní Nesvadbová, na základě Vašeho upozornění na správu pozemku parc.č. 579/2 k.ú. Dejvice, byla tato situace prověřena na místě. Místním šetření bylo zjištěno, že celkový stav těchto živých plotů není příznivý (křoviny jsou staré a jsou prorostlé nálety). Se správcovskou firmou bylo domluveno, že do konce měsíce února v návaznosti na klimatické podmínky, bude provedeno celkové zmlazení těchto porostů pro jejich další prosperitu. Ke společnosti SNEO, a.s. Vám mohu sdělit pouze, že nyní probíhá celkový personální audit. Další nakládání s majetkem MČ Praha 6, jako je třeba prodej předzahrádek, by mělo v průběhu roku řešit majetkoprávní oddělení.
náhled souboruFoto Ciolkovského
Dobrý den, zasílám foto zbytku sloupku u přechodu u domu Ciolkovského 851/3. Je zde již velmi dlouho. Chodí zde nevidomí chodci a je to pro ně dost nebezpečné. Sloupky jsou zde zbytečné, protože stejně neplní svoji funkci. 

oznámeno: 10.07.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2023 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=1980&crc=259b8f4c7b88071bd26db9b11d140e5d ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.