Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 13811400 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruPoulicni osvetleni Vilimovska 29
Dobry den,  

Před cca 4mi dny byla sjednana naprava/oprava pouličního osvetleni, nyní ale po par dnech je situace stejna. 

Nemuze tam byt preba prepeti, kvůli kteremu bouchaji zarovky/výbojky?  

Prosim tedy o opětovnou napravu. 

Dekuji mnohokrat.

oznámeno: 17.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
19.12.2016 » 10:50 • Závada byla opět oznámena na dispečink společnosti Eltodo s upozorněním na opakující se situaci. Závady můžete oznamovat sami na bezplatné telefonní lince  800 101 109.
náhled souboruRozbitý chodník mezi Arabskou a Tobruckou
V chodníku mezi hřištěm gymnázia Arabská a areálem České školní inspekce
je díra, která ve večerních hodinách není moc vidět.

Přibližné souřadnice místa: 50.100328, 14.361165

J. S.

oznámeno: 15.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
19.07.2017 » 09:18 • Na poškozený povrch chodníku upozorněn majetkový správce komunikace.
náhled souborurozbitá lavička
Dobrý den,  

ráda bych upozornila na rozbitou lavičku na zastávce Ruzyňská škola ve směru na Litovický potok. Je zde pravděpodobně vytržen jeden šroub a nedá se na ni sednout.  

s pozdravem 

M. K.

oznámeno: 14.12.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.12.2016 » 13:06 • Děkujeme za Vaše upozornění, závadu předáme k opravě.
náhled souboruNebezpečné umístění dopravní značky
Dobrý den, 

prosím o zvážení úpravy dopravního značení, kdy toto na přechodu pro chodce znemožňuje (výrazně zhoršuje) chodcům výhled na přijíždějící automobily. Zároveň to samé dopravní značení přecházející chodce zakrývá, zvláště za šera, takže se pro řidiče stávají neviditelnými. Na situaci mě upozornila má dcera, která přechod používá často a jako chodkyně zde několikrát nebezpečnou situaci zažila. 

Jedná se o dopravní značení uprostřed přechodu pro chodce (na ostrůvku) na křižovatce ulic Československé armády a Eliášova, ve směru jízdy směrem na Vítězné náměstí. Pro ilustraci přikládám dvě fotografie a výřez ze Street Wiew z Google Maps, kde se právě vyskytuje osoba, která snad situaci lépe dokresluje. 

Děkuji 

S pozdravem L. M.

oznámeno: 14.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
20.12.2016 » 09:54 • Vaše upozornění bylo předáno MHMP, který na komunikaci Čs. armády vykonává státní správu.
02.01.2017 » 16:12 • Sdělení MHMP k zaslané MMS: Dobrý den, děkujeme Vám za e-mail, který jsme obdrželi prostřednictvím ODŽP ÚMČ Praha 6 a k Vašemu požadavku na úpravu dopravního značení na středním dělícím ostrůvku přechodu pro chodce přes komunikaci Čs. Armády v kř. s ul. Eliášova sdělujeme, že toto značení je plně v souladu s normou a vyhláškou pro umísťování dopravního značení. Přes tuto skutečnost Vaší připomínku projednáme se správcem dopravního značení, tedy příslušným oddělením Technické správy komunikací hl.m. Prahy, a zástupcem Policie ČR. V případě nalezení možnosti úpravy bude toto řešení realizováno dle technických možností. Závěrem nám dovolte jednu poznámku. Současné dopravní značení je v místě přechodu realizováno minimálně 10 let a do dnešního dne je Vaše upozornění první připomínkou k tomuto značení.
náhled souborupocmarana ulicni cedule v ul. Rozynova
Dobry den,upozornuji na pocmaranou ulicni ceduli v ul. Rozynova a dale na chybejici oznaceni ulic U Ladronky,ktere bylo kdysi odstraneno z plotu domu U Ladronky c.24 (roh Rozynova x U Ladronky) a take na zacatku ul. Za Strahovem na dome c.78, a take chybejici oznaceni ulice Hošťalkova s krizenim s Rozynovou ul. R.H.

oznámeno: 12.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:20 • Předáno příslušnému odboru Magistrátu hl.m. Prahy.
náhled souboruzelena 7 odpadky
nas kazdodeni chleb...primo pred vchodem...odpadky vykaly, zapach....

oznámeno: 10.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
12.12.2016 » 14:18 • Jak už jsme zde několikrát zmiňovali, na předmětném stanovišti tříděného odpadu probíhá svoz 7x týdně, tedy nelze zažádat MHMP o navýšení četnosti. Doúklid se provádí 5x týdně, kromě víkendů, což je také maximálně možná frekvence.
náhled souboruKULAŤÁK
Vážení, 

Na Vítězném náměstí je bilboard, vyzývající k podávání námětů na různá  

zlepšení v Praze 6. 

Toto je příklad, kdy i poměrně malá investice by přispěla ke zvýšení kultury 

veřejného prostoru na Vašem „Kulaťáku.“ 

Tato „stezka“ zdobí náměstí, jinak pěkně upravené, hodně dlouho. Řešení 

není v zákazu vstupu na trávník. Vede tudy logická spojka od stanic metra 

a autobusů přímo k přechodu pro chodce. Řešení je tudíž vstřícné, „baťovské“: 

vydláždit stezku hezkou dlažbou, aby sloužila chodcům i po dešti a zároveň 

tak byl problém vyřešen esteticky. 

S pozdravem, I. M.

oznámeno: 09.12.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
19.07.2017 » 09:37 • Případné úpravy chodníkových ploch budou realizovány v návaznosti na výsledky architektonické soutěže týkající se Vítězného náměstí.
náhled souborupřechod pro pěší na křižovatce Nad Alejí a Brunclíkova
Dobrý den,

ještě stále žádná oprava neproběhla :-(

S pozdravem

ZM

__________________

Dobrý den,

začínají podzimní deště a situace je stále stejná. Opravou se nikdo nezabýval.

S pozdravem

ZM  Přechod
Dobrý den, ráda bych upozornila na přechod pro pěší na křižovatce Nad Alejí a Brunclíkova v blízkosti restaurace Nad Alejí. Podobné kaluže se tvoří i na chodníku směrem do Volavkovy ulice, kde bydlím. Z. M.

oznámeno: 14.07.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.07.2016 » 16:59  Žádost o správné vyspádování vozovky byla předána mejtkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.

oznámeno: 09.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
21.12.2016 » 09:18 • Urgence byla provedena u majetkového správce komunikací. Dle sdělení TSK hl.m. Prahy je oprava zařazena do běžné údržby a oprava bude provedena v roce 2017.
náhled souboruPoulicni osvetleni
Dobry den,

Prosim Vas o zalozeni tiketu pro opravu osvetleni pred domem na adrese Vilímovská 611/29.

Moc dekuji za kladne vyrizeni a celkove i tuto MMS sluzbu.

oznámeno: 09.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
19.12.2016 » 10:51 • Závada byla opět oznámena na dispečink společnosti Eltodo s upozorněním na opakující se situaci. Závady můžete oznamovat sami na bezplatné telefonní lince  800 101 109.
náhled souborunebezpecne zvlneny chodnik
Dobry den,na zastavce linky 108 U Vojenske nemocnice je nebezpecne zvlneny chodnik,kdy ve vecernich hodinach neni tento stav videt a muze dojit ke zraneni R.H.

oznámeno: 08.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:38 • Na poškozený povrch chodníku upozorněn majetkový správce komunikace.
náhled souboruÚklid chodníků na Babě
Dobrý den, 

v pondělí 5.12. probíhal úklid chodníků na Babě. Pracovníci služeb s foukacími přístroji, namísto aby spadané listí a jehličí sfoukli z chodníku a pak ho odklidili, šli prostředkem silnice a všechny nečistoty “nafoukali” za ploty a do uklizených shrabaných zahrad. Pokud tedy někdo pracovníkům nevysvětlí jak používat moderní techniku a pak je následně nekontroluje, bylo by záhodno vrátit jim košťata a lopaty.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.12.2016 » 11:28 • Omlouváme se za způsobenou újmu, ale pracovníci úklidové firmy jistě neměli v úmyslu Vám rostlinný spad nafoukat na plot či do zahrady. Zástupce úklidové čety bude poučen.
náhled souboruBubenečská ulice
Spadané listí v Bubenečské ulici, chodník před objektem policie. Byl by možný úklid? J. V.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.12.2016 » 10:50 • Děkujeme za upozornění. Chodník je bohužel znečišťován listím ze stromů z areálu PČR, kdy vlastník je povinen úklid zajišťovat na vlastní náklady. Úklid bude proveden v nejbližším možném termínu.
náhled souboruParkování v křižovatce v ulici Na Rozdílu pod poliklinikou.
Dobrý den, vím, že mi napíšete, že městské části nemají toto v kompetenci, ale policie okolo takto zaparkovaných aut jezdí a zřejmě jí na rozdíl od chodců, kteří je musí obcházet křižovatkou, nevadí. Toto je důsledek zavedení parkovacích zón, stejně jako další auta zaparkovaná v úzkých odlehlejších ulicích, na chodnících, na trávnících a často i před výjezdy z garáží. Praha 6 vyřešila situaci občanů bydlících blízko MHD na úkor těch ve vzdálenějších částech a dál se nic neřeší. Ale tito lidé jsou také občany Prahy 6 a doufám, že chodí k volbám.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
08.12.2016 » 14:38 • Vážený pane, Jak správně uvádíte, městské části nejsou právně zmocněny k řešení přestupků v dopravě, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. Oběma složkám jsme Vaše podání předali. Ještě bychom si dovolili opravit Vaše tvrzení, že vozidla parkují v křižovatkách v důsledku zavedení zón. To samozřejmě není pravdou, tato vozidla zde parkují na základě vůle svých řidičů, kteří se rozhodli nerespektovat platná ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ani další Vaše tvrzení neodpovídají realitě, neboť již v září letošního roku, na základě částečného vyhodnocení fungování zón a vyhodnocení změn v dopravě, v oblastech kde tyto zavedeny nebyly, přijala rada městské části usnesení č. 1621/16, kterým mmj. žádá Hl.m. Prahu o umožnění zavedení ZPS v celé Praze 6, tedy i na Vámi zmiňovaných, úzkých, odlehlejších ulicích (pokud o to ovšem budou mít tamní občané zájem).
náhled souborupneumatiky - Na Vlčovce 9, Praha 6
Dobrý den!

Minulou středu večer se u našeho kontejneru před domem v ulici Na Vlčovce č. 9, P-6 Dejvice, objevily 4 pneumatiky - foto v příloze.
Bohužel se často stává, že někdo vedle našeho kontejneru odloží objemné věci, které jsem mnohokrát vlastními silami zlikvidovala/ odvezla do nedalekého sběrného dvora. S pneumatikami si však nevím rady.
Máte pro nás nějaké řešení?

Děkuji, M. Š.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.12.2016 » 11:29 • Pneumatiky budou odvezeny v příštím týdnu.
náhled souboruVaším pohledem - podnět, čerpací stanice
Bezohlednost provozovatele čerpací stanice Benzina v ulici Ankarská na praze 6 Peřinách

Dobrý den,
v areálu čerpací stanice Benzina v ulici Ankarská 2380/20 je kromě jiných zařízení instalováno také jedno na huštění pneumatik. Bohužel zařízení stojí v blízkosti domu Ankarská 1821/19. V tomto domě bydlím a všechna okna mnou obývaného bytu bohužel vedou směrem k čerpací stanici a téměř přímo ke zmíněnému zařízení. Zařízení je hojně používáno prakticky 24 hodin denně a při své někdy téměř nepřetržité činnosti produkuje těsně za sebou jdoucí hlasité "rány", i série těchto"ran", jakési "salvy". Tyto zvuky jsou tak hlasité, že přes zavřená plastová okna přehlušují i prakticky neustále projíždějící automobily po rušné Ankarské ulici. Trávit v bytě čas a přitom neustále poslouchat zmíněné i přes zavřená okna je velmi nepříjemné a značně obtěžující a rozhodně to nekonvenuje s představou i vámi proklamované Prahy 6 jako místa pro příjemné žití i bydlení. Dovolil bych s
i k tomuto tři otázky:
1) Je nutné (nebo spíš možné ...), aby čerpací stanice v těsném sousedství obytných budov jinak příjemného sídliště byla vybavena takovýmto hlučným zařízením?
2) Neexistuje v dnešní době technologie, díky níž by mohl být tento "nezbytný" servis poskytován, aniž by neustále své okolí obtěžoval nepříjemným hlukem?
3) Pokud z nějakých zvláštních důvodů nelze jinak, nebylo by možné zařízení alespoň "vypínat" na dobu nočního klidu, tj. třeba od 21.00 do 7.00?

S díky a pozdravem, V. J.
 

oznámeno: 05.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:47 • Městská část není příslušným orgánem hygieny a ochrany zdraví (nesleduje překračování hlukových limitů), tímto orgánem je Hygienická stanice Hl.m. Prahy.
náhled souboruNepořádek u kontejnerů Na Valech

oznámeno: 05.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 09:37 • Dle harmonogramu svozové společnosti dochází na tomto stanovišti k vývozu papíru a plastů 4x týdně. Stanoviště budeme určitou dobu monitorovat, pokud zjistíme, že k přeplňování dochází opakovaně, zažádáme Magistrát o navýšení četnosti svozu těchto komodit. Vzhledem k tomu, že tuto službu poskytuje a hradí MHMP, nikoliv městská část, záleží na posouzení MHMP zda a kdy ke změně dojde.
náhled souboruNeuklizené odpadky kolem popelnic
Dobrý den, chtěla bych nahlásit,že v ulici Vlastina 3, Liboc jsou opakovaně vysypané a neuklizené odpadky kolem kontejnerů, přičemž kontejnery jsou vyvežené.

Moc prosím o zajištění úklidu.

Děkuji K. K.

oznámeno: 04.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.12.2016 » 11:31 • Vaše upozornění na opakovaný nepořádek kolem nádob na separovaný odpad jsme zaslali odpovědným pracovníkům svozové společnosti se žádostí o zjednání nápravy.
náhled souboruNepořádek u kontejnerů Zelená 7 (oznámeno 4.12.2016)

oznámeno: 04.12.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNefunkční veřejné osvětlení, (č.lampy 619065)
Dobrý den, chtěl bych nahlásit nesvítící lampu veřejného osvětlení (č.lampy 619065). Lampa se nachází v objektu pláně Ladronka (Vypich).

oznámeno: 01.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
02.12.2016 » 09:37 • Nefukční VO bylo nahlášeno správci veřejného osvětlení na bezplatné lince  800 101 109.
náhled souboruDivoka Sarka
Kontejner na papir c. 103 (ale i ten na plast je jiz plny - jen to z nej nepada na zem)

oznámeno: 30.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.11.2016 » 14:15 • Dle fotografie je patrné, že kontejner je zaplněn proto, že občané nepřizpůsobili odpad velikosti kontejneru (krabice je v nerozloženém stavu). Nádoby na papír a plast budou vyvezeny dle harmonogramu svozové společnosti.

 © 2023 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=1380&crc=1a496bc0503a24265b479befba157f51 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.