Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 121140 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruOdpadky Pod Paťankou
Rád bych se s vámi podělil o každodenní dávku emocí, kterou prožívám při průchodu okolo popelnic umístěných vedle tria prodejen Pet Center, Rossmann a Kik v sousedství ulic Máslova a Heinemannova v Podbabě. Až na občasné výjimky to takhle vypadá neustále. Pokud je záměrem vytvořit líheň pro jisté domácí mazlíčky, kteří se nacházejí v sortimentu jedné z výše uvedených prodejen, pak se dílo jistě brzy podaří. 

Krásný den přeji. oznámeno: 29.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
04.12.2019 » 11:03 • Úřad m.č. Praha 6, Odbor dopravy a životního prostředí provedl dne 03.12.2019 kontrolu odpadového stání v ul. Podbabská x Máslova x Heinemannova, vlastník objektu Intercora, spol. s.r.o. byl upozorněn, že je potřeba dodržovat na stálém stanovišti odpadových nádob čistotu a pořádek, nebo společně s provozovnami najít jiné stanoviště pro odpadové nádoby.
náhled souboruPřeplněné TO č. 126 kovový odpad
Přeplněný kontejner na kovový odpad v ulici Šliková. TO č. 126

oznámeno: 29.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:43 • Dobrý den, na stanovišti TO č. 126 se kovový odpad vyváží v režimu 1 x za 4 týdny (maximální možná četnost je 1 x za 3 týdny). Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Pokud se nám podaří nashromáždit více fotografií dokladující tento stav, zažádáme MHMP o navýšení četnosti svozu. MHMP požaduje fotografie, které zachycují dlouhodobé přeplňování nádoby, nikoliv nárazový stav. Vaše fotografie jsou pořízeny v období jednoho týdne.
náhled souboruNikdy neuklizené schody u Billy v Radimově ulici.
Takto vypadá schodiště k Bille. Chodí sem nakupovat spousta cizinců. Nikdy se tu neuklízí!

S pozdravem j. t.

oznámeno: 27.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.11.2019 » 16:24 • Provozovatel nákupního střediska zajistí okamžitý a dále již pravidelný úklid.
náhled souboruPřeplněná popelnice na kovový odpad v ulici Šliková
Přeplněný kontejner na kovový odpad v ulici Šliková 

oznámeno: 27.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:42 • Dobrý den, na stanovišti TO č. 126 se kovový odpad vyváží v režimu 1 x za 4 týdny (maximální možná četnost je 1 x za 3 týdny). Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Pokud se nám podaří nashromáždit více fotografií dokladující tento stav, zažádáme MHMP o navýšení četnosti svozu. MHMP požaduje fotografie, které zachycují dlouhodobé přeplňování nádoby, nikoliv nárazový stav. Vaše fotografie jsou pořízeny v období jednoho týdne.
náhled souboruVyrvaný sloupek v ulici U Matěje

oznámeno: 26.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruChodník u ZŠ Na Dlouhém lánu
Dobrý den, ráda bych nahlásila rozbitý chodník téměř při vstupu u brány
do zadního (hlavního)vchodu do ZŠ Na Dlouhém lánu (ulice Nechanského).
Denně tam chodí stovky a dětí a z chodníku jsou vymláceny malé dlažební
kostky. Je otázkou času, kdy se tam někdo zraní.
Děkuji. I. V.

oznámeno: 26.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruChodnik u Evropske pred FTVS UK

oznámeno: 24.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSpadle vetve pred FTVS UK (Jose Martiho)

oznámeno: 24.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.11.2019 » 08:33 • Výsběr zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruPřeplněný kontejner na kovový odpad.
V ulici Šlikova svozové místo 126.

oznámeno: 24.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.11.2019 » 11:16 • Dobrý den, na stanovišti TO č. 126 se kovový odpad vyváží v režimu 1 x za 4 týdny (maximální možná četnost je 1 x za 3 týdny). Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Pokud se nám podaří nashromáždit více fotografií dokladující tento stav, zažádáme MHMP o navýšení četnosti svozu.
náhled souboruProbihajici prace
Prosime na dohlednuti poradku u probihajicich praci ulice U Vozovny Vokovice vs prejezd pres trat.

Aby po upravach probehlo upraveni prostredi do puvodniho stavu, vycisteni komunikaci (casto to nebyva zvykem)

Dekujeme

oznámeno: 22.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.11.2019 » 15:48 • Dobrý den, děkujeme za upozornění. Stavbu prověříme a vyzveme zástupce zhotovitele k zajištění čistoty.
náhled souborutrideny odpad
dobry den, 

opet nebo stale preteka popelnice na plech na rohu zelene a terronske. 

diky, 

j. m.

oznámeno: 21.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.11.2019 » 11:15 • Dobrý den, vzhledem k tomu, že svoz kovových obalů je v nejvyšší možné četnosti (1 x za 3 týdny) nedostatečný, jednáme s MHMP o výměně nádoby na větší. Pokud bude žádost schválena, ke změně dojde k 1.1.2020.
náhled souboruNepořádek
Dobrý den, 

ve středu 20. 11. 2019 asi v  17 hodin jsem vyfotografovala kontejnery na rohu Dejvické a Václavkovy ulice. Nemám k tomu slov. 

J. P.

oznámeno: 21.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVrak v Dejvické ulici
Dobrý den, 

chtěl bych Vás požádat o odstranění vraku, který stojí více než rok v Dejvické ulici před prodejnou sportovního oblečení (Dejvická 48). Vozidlo je evidentně nepojízdné, rozbité a nemá SPZ (původně na vozidle byly kladenské). 

Děkuji

oznámeno: 21.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPřelepené svislé dopravní značení
Dobrý den, v souvislosti s rozšířením ZPS od 18. 11. 2019, v ul. Stamicova a v ul. U Vojenské nemocnice jsou stále přelepeny svislé dopravní značení. Fotogalerie je pořízena 20. 11. 2019.

oznámeno: 21.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:48 • Dobrý den, platnost Zón placeného stání v části citovaných ulic byla pozastavena. Stalo se tak na základě jednání představitelů Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) s MČ Praha 6 . ÚVN představitele Radnice informovala, že značná část zaměstnanců je mimopražských a ti po zjištění, že by měli platit každý den parkovné, nebo dojíždět příměstskou, či dálkovou hromadnou dopravou (což v některých směnách ani není možné, jelikož z některých lokalit nejsou časově vyhovující spoje vůbec vypravovány) začali hrozit výpověďmi, čímž by bylo ohroženo poskytování zdravotní péče. Zároveň vedení ÚVN seznámilo Radnici s přípravou výstavby parkovacího domu v rámci areálu nemocnice, jenž bude parkování zaměstnanců řešit a to v horizontu do konce roku 2021. Po konzultaci se zřizovatelem ZPS (Hlavní město Praha) a s ohledem na mimořádný význam nemocnice a její poslání bylo rozhodnuto o pozastavení platnosti zón k avizovanému datu zprovoznění parkovacího domu. MČ Praha 6 si neodpustila kritiku vedení ÚVN, jejíž dlouhodobá nečinnost ohledně zajištění dopravy v klidu areálu zapříčinila nynější patovou situaci, nicméně přihlédla k významu zajištění chodu ÚVN a její žádosti vyhověla. Šlo o volbu mezi špatným a ještě horším řešením. MČ Praha 6 se rozhodla, že ve jménu zájmu rezidentů nehodlá ohrozit život a zdraví pacientů - děkujeme za pochopení.
náhled souboruDobrý den - skatepark na babe
Dobrý den,

Není snad den, kdy člověk přijde na skatepark na babe, kde je zameteno listí a jiné nečistoty ze stromů, prý by tu měl být v budce správce parku, bohužel sem tu nikoho takového nepotkal, telefonát nepomohl vůbec, 4x mě lidi prepojovali na různé linky a při posledním prepojeni mi hovor z neznámého důvodu byl ukončen..
Nevím sice kdo se tu o to stará, ale kdyby pan správce byl aspoň tak hodný a nechal nám za dveřmi koště, zameteme si to tu sami.. spadane listí ze stromu za prve nechá pod sebou vodu, která se siri dále po parku a za druhé kolečka na nich lehce podklouznou(mluvím z vlastní zkušenosti), opravdu to není bezpečné pro nikoho, kdo se tu chce projet.. - pokud se to tu nestíhá zametat- erarni koště pro veřejnost postačí, opravdu si s sebou žádné neberu.

Dekuji za ochotu

oznámeno: 19.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.11.2019 » 14:41 • Dobrý den. Pravidelnou údržbu hřiště má zajišťovat společnost SNEO. Váš podnět byl předán dodavateli k zajištění a sjednání nápravy v podobě pravidelného úklidu. Správce není v parku trvale přítomen. Úkolem dodavatele je každodenní kontrola hřiště a zajištění potřebného úklidu v ranních hodinách.
náhled souboruSpadane listi po cele delce chodniku a okoli
Vozovna vokovice

oznámeno: 19.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.11.2019 » 10:57 • V rámci periodického úklidu byla Evropská uklízena 2. pracovní den v měsíci listopadu. Další úklid proběhne až v dubnu následujícího roku. Požádali jsme správce komunikací, zda by mohl úklid provést v rámci náhradního plnění za zimu.
náhled souboruPodnět
Dobrý den,  

bydlím v ulici nad Závěrkou. Pravidelně chodím kolem kontejnerů na tříděný odpad u tram zastávky Malovanka. A pravidelně odpad přetéká. Lidé odpad nechávají i u kontejnerů. Pak stačí slabší vítr a odpadky jsou všude v okolí. Ideálně si prosíme častější odvoz, anebo kontejnery zabudovat pod zem a tam mohou přetékat ?. 

Další podnět se týká úklidu. Pravidelně vídám při procházce s pejskem pána v oranžovém, který manuálně odklízí odpadky. Děkuji za tuto aktivitu. Nepolevit! ?.  

V místech, kde se stýká ulice Diskařská s ulicí Maratónskou, začíná zelená plocha ve svahu (zarostlá stromy) – viz print screen níže. V této části jsem často vídával nejen větrem nafoukané odpadky, ale i odpadky, co tam lidé (zřejmě) vyházeli z aut. Igelitové pytle plné plastu, konzerv atp. Další odpadky přihazovali pánové, co dělali potrubí v létě… Opakovaně jsem se do prostor chtěl vypravit, ale vždy bylo něco „důležitějšího“ (asi to znáte ?). Tak alespoň tímto oznamuji, aby to někdo pod napadaným listím pročesal. Jsou tam toho mraky… A když budete chtít, zavolejte, vyrazím s Vámi ?. 

Dále dotaz: chodí na pravidelné obchůzky v lokalitě Nad Závěrkou nějací strážníci? Při procházce s pejskem pravidelně vidím hodně věcí, které by strážník mohl vyřešit. Domluvou, dotazem, telefonátem. Však to znáte… Někdo z místních, koho lidé znají a on zná je a „udržuje“ si svůj rajón v klidu a pohodě… 

Budu se těšit na odpověď. 

P. T.

oznámeno: 18.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSkoro spadla informativni znacka
Dobry den, v ulici Koulova 15 je u vjezdu na parkoviste do Hotelu International Praha skoro spadla informativni znacka. Dekuji MH

oznámeno: 18.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.11.2019 » 09:36 • Předáno správci dopravního značení.
náhled souboruzelena/terronska - plech
dobry den, 

preteka popelnice na plech na rohu zelene a terronske, 

ostatni se take plni. 

diky, 

jm

oznámeno: 15.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.11.2019 » 17:51 • Dobrý den, papír i plast se na stanovišti č. 013 Terronská 985/51 vyváží v nejvyšší možné četnosti 7x týdně. Svoz kovových obalů jsme od 1.11.2019 navýšili na 1 x za 3 týdny, což je v současné době také nejvyšší možná četnost.
náhled souboruKontejner na plast a papir jsou plny
Ulice Libocka

oznámeno: 14.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2022 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/mms/?vynechat=120&crc=90d56976c9560dede789cb820ff8afcf ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.