Živnostenský odbor v omezeném režimu

Registrace podnikatelů na odboru živnostenském bude v pondělí 31. ledna fungovat v omezeném režimu. Osobní vyřízení úředních záležitostí tak zde může trvat déle, než je běžné. Od 3. února je pracovistě znovu v plném provozu.

Úřední hodiny živnostenského odboru zůstavají v pondělí 31. ledna ve standardním rozsahu (8:00–18:00). Na oddělení registrace podnikatelů však dochází k dočasnému snížení provozu, a to vlivem omezených personálních kapacit z důvodu nemoci. Rozhodnete-li se pro osobní návštěvu příslušného oddělení, prosíme, abyste počítali s případným zdržením.

O aktuálním provozu pracovistě se můžete informovat telefonicky, k dispozici je vám linka  220 189 850. Zde také můžete konzultovat vyřízení konkrétní agendy. Není-li pro vás návštěva oddělení nutná, doporučujeme odložit ji na jiný termín.

Děkujeme za pochopení.

--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/zivnostensky-odbor-v-omezenem-rezimu-2022-01-30 ---