Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Živnostenský odbor v omezeném režimu

Registrace podnikatelů na odboru živnostenském bude v pondělí 31. ledna fungovat v omezeném režimu. Osobní vyřízení úředních záležitostí tak zde může trvat déle, než je běžné. Od 3. února je pracovistě znovu v plném provozu.


náhled souboru

Úřední hodiny živnostenského odboru zůstavají v pondělí 31. ledna ve standardním rozsahu (8:00–18:00). Na oddělení registrace podnikatelů však dochází k dočasnému snížení provozu, a to vlivem omezených personálních kapacit z důvodu nemoci. Rozhodnete-li se pro osobní návštěvu příslušného oddělení, prosíme, abyste počítali s případným zdržením.

O aktuálním provozu pracovistě se můžete informovat telefonicky, k dispozici je vám linka  220 189 850. Zde také můžete konzultovat vyřízení konkrétní agendy. Není-li pro vás návštěva oddělení nutná, doporučujeme odložit ji na jiný termín. 

Děkujeme za pochopení.--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/zivnostensky-odbor-v-omezenem-rezimu-2022-01-30 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.