Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Získali jste dotaci na kulturní projekt v roce 2015? Co má obsahovat závěrečná zpráva z projektu?

Blíží se konec roku a s ním také povinné vyúčtování projektu a zpráva z jeho realizace. Letos má závěrečná zpráva z projektu jasnou strukturu. Prosíme všechny, kteří budou vyúčtovávat získanou dotaci, aby věnovali pozornost následujícím řádkům.


náhled souboru

Jak napsat závěrečnou zprávu?

Zpráva by měla obsahovat veškeré informace, které nám pomohou ověřit, že akce proběhla. Pomůže Vám k tomu formulář závěrečné zprávy s předepsanými poli, která si můžete dle libosti rozšířit. Nezapomeňte přiložit fotografie z akcí, letáčky, tiskové zprávy, pozvánky na akce, pokud se o vás psalo, výstřižek z tisku nebo platný odkaz na web. U akcí doplňte, kdy a kde se konaly, kolik přibližně se jich zúčastnilo lidí, jak akci vyhodnotili oni a jak vy jako pořadatelé.

Přidejte také informaci o tom, jak jste akci propagovali a jak jste propagovali MČ Praha 6, která vám tuto dotaci poskytla. (např. zda jste v místě konání umístili logo, zda jste se o podpoře zmínili na svých webových stránkách nebo v tištěných materiálech či jinde).

Zde si můžete stáhnout formulář závěrečné zprávy.

 

Při kontrole vaší závěrečné zprávy se zaměříme na:

  • její věcné plnění, tj. zda jste splnili to, k čemu jste se zavázali (tj. počet akcí, očekávaný počet účastníků, očekávané výstupy), nazapomeňte je doložit! V případě, že se Vám závazky splnit nepodařilo, uveďte, proč.

  • zda čerpáte prostředky podle schváleného projektu a rozpočtu (projekty z programu Kultura 2015 (č. 2015/008 z léta 2015) to mají uvedeno přímo v dotační smlouvě, projekty z programu Grantového řízení na podporu kultury v roce 2015 a Grantového řízení na podporu lokálních periodik (č. 2014/14 a 13) to mají uvedeno ve znění projektu v elektronické žádosti o grant. Pokud došlo k odchylce v čerpání, opět uveďte důvod a v případě, že jste s námi tyto změny konzultovali, zmiňte to.

Jak správně vyúčtovat váš projekt?

  • k vyúčtování použijte tabulku rozpočtu, u které přidáte sloupec vyúčtování (v příloze)

  • nezapomeňte přiložit doklady potvrzující, že platba proběhla (tj. v případě bankovního převodu přidejte výpis z účtu, v případě platby v hotovosti výdajový pokladní doklad atd., v případě osobních nákladů přiložte také pracovní smlouvu a mzdový lístek)

  • přiložte kopie všech použitých účetních dokladů. Každý účetní doklad očíslujte, toto číslo u uveďte také v tabulce rozpočtu.

Zde si můžete stáhnout tabulku vyúčtování projektu.

 

Závěrečnou zprávu dejte podepsat statutárnímu zástupci a odešlete ji poštou nebo doručte přes podatelnu podle podmínek v dotační smlouvě, nejčastěji je zde uvedeno datum 31.1.2016 Mgr. Romaně Vylitové, vedoucí oddělení kultury OŠK, Úřad městské části Praha 6, Čs. Armády 23, 116 02 Praha 6.

Případné nejasnosti můžete konzultovat tamtéž, tel.  220 189 510, rvylitova{zavináč}praha6{tečka}cz. Pokud si nejste jisti, zda je vaše závěrečná zpráva správně, zašlete ji elektronicky ke konzultaci R. Vylitové minimálně týden před termínem podání.

RV--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/ziskali-jste-dotaci-na-kulturni-projekt-v-roce-2015-co-ma-obsahovat-zaverecna-zprava--2015-10-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.