ZEMŘELA NAŠE KOLEGYNĚ MONIKA SÁRA LINDOVÁ

Na budově úřadu vlaje černá vlajka na znamení smutku. Po krátké vážné nemoci nás opustila dlouholetá kolegyně Monika Sára Lindová, bezpečnostní ředitelka a vedoucí oddělení krizového řízení. V této pozici provedla úřad povodněmi v roce 2013, kontaminací vody v roce 2015, pandemií covidu-19 a mnoha dalšími mimořádnými situacemi. Na úřadu Prahy 6 pracovala od roku 1993. Její ochota a vůle pomáhat byla obdivuhodná.

--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/zemrela-nase-kolegyne-monika-sara-lindova-2022-04-08 ---