Tříkrálový koncert

Srdečně vás zveme na tradiční Tříkrálový koncert v sobotu 11. ledna 2020 od 15.00 hod. Přijďte si prodloužit vánoce do romantického prostředí kostela sv. Matěje s vůní perníkového betléma. Soubor Hora Fugit k poslechu připravil vánoční a tříkrálové zpěvy jak z období reneseance tak i výběr z oblíbených barokních koled.

Pořádají: Institut renesance kulturního dědictví z. ú. a ŘKF u Kostela sv. Matěje Praha - Dejvice

Účinkuje soubor HORA FUGIT:

• Beata Altior – soprán, barokní housle
  • Barbora Špačková – soprán, zvonkohra
  • Petra Pospíšilová – soprán
  • Eliška Kondrová – soprán
  • HanaHolubkovová – alt
  • Martina Ditrichová – alt
  • Jiřina Dvořáková – varhany
  • Pavel Adámek – tenor, viola da gamba
  • Adam Slavický – tenor
  • Vít Michalec – bas