Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Starosta Ondřej Kolář se dohodl na spolupráci s občanskými iniciativami

Iniciativní a poradní orgán Rady městské části složený ze zástupců občanských iniciativ a členů Rady bude zasedat pětkrát ročně a půjde o otevřenou platformu. Komunikaci se spolky bude mít kromě starosty ve své gesci také místostarosta Jan Lacina.


náhled souboru

Dohoda mezi členy radnice a zástupci spolků se uskutečnila na společném jednání ve čtvrtek 26. listopadu ve večerních hodinách. Vedení radnice tak vyhovělo požadavku spolků na institucionalizaci spolupráce. Ustavující setkání zástupců občanských iniciativ a členů radnice proběhne ve druhé polovině ledna.

Starosta Kolář také na schůzce zopakoval důvody, které vedly koaliční partnery k vypovězení koaliční smlouvy Straně Zelených. Zároveň deklaroval ambici převzít roli Zelených právě v oblasti spolupráce se spolky.--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/starosta-ondrej-kolar-se-dohodl-na-spolupraci-s-obcanskymi-iniciativami-2015-12-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.