Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Praha 6 hledá provozovatele farmářských trhů na Hradčanské

Východ ze stanice metra A na Hradčanské je frekventovaným místem, kde jsou „malé farmářské trhy“ zažité a vyhledávané již několik let. Praha 6 aktuálně ve výběrovém řízení hledá jejich nového provozovatele, který by tradici malého tržiště udržel a případně i rozvíjel podle svých představ.


náhled souboru

Hlavní podmínkou pro uchazeče je zájem zprostředkovat prodej tuzemských farmářských produktů: čerstvého ovoce a zeleniny, květin, masných a mléčných výrobků, kávy, občerstvení a souvisejícího zboží. Protože farmářské trhy bývají také místem ke společenskému setkávání všech věkových skupin, výběrové řízení umožní doplňkově pořádat i menší kulturní akce, jako je například živá hudební produkce, bazary oblečení a podobně. Velkou výhodou je umístění přímo u stanice metra, autobusu i tramvaje.

Farmářské trhy by měly být v provozu mezi 7. (až 9.) hodinou ráno až 6. (až 9.) hodinou večer. Podmínky výběrového řízení zájemci najdou na tomto odkaze a také v příloze této zprávy. Přihlásit se je možné do 2. 8. skrze elektronické tržiště.--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/praha-6-hleda-provozovatele-farmarskych-trhu-na-hradcanske-2022-07-14 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.