Lidé mohou připomínkovat podobu sídliště Dědina

V rámci obnovy sídliště Dědina, kde dnes žije zhruba 6 tisíc lidí, probíhá mezi občany i anketa o jeho budoucí podobě.

Každý se tak může do konce října vyjádřit k připravované rekonstrukci parteru sídliště, parkovým plochám, vycházkovým cestám apod. Stačí své připomínky zaslat na emailovou adresu dedina{zavináč}praha6{tečka}cz. Projekt, který občanům předložila radnice najdete jako PDF soubor přiložený k této aktualitě.

Martin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957