Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Jak na klima: přihlaste svůj „zelený“ projekt do soutěže Adapterra Awards

Hlavní město Praha a městské části se v tomto roce účastní soutěže nápadů na zlepšení klimatu. Pokud máte i Vy projekt, který pomohl zmírnit důsledky tepelného ostrova ve městě, do konce března ho můžete přihlásit na stránkách soutěže: Adapterra Awards – Hledáme nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu.

 


náhled souboru

Mezi soutěžními projekty mohou být například systémy na nakládání s dešťovou vodou, soběstačné domy, pasivní domy, zelené střechy a stěny a další.

Hlavním cílem soutěže je inspirace a sdílení příkladů dobré praxe. Zrealizovaný nápad může přihlásit jednotlivec, organizace nebo město v pozici vlastníka objektu, investora či projektanta. Porota z Nadace Partnerství bude udělovat ceny v několika kategoriích: Volná krajina, Zastavěné území, Pracovní prostředí nebo Náš domov, přičemž na datu realizace nezáleží. Vítězné návrhy budou představeny na slavnostním vyhlášení v listopadu tohoto roku.--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/jak-na-klima-prihlaste-svuj-zeleny-projekt-do-souteze-adapterra-awards-2022-03-15 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.