Výpis záznamů 112 z celkového počtu 190 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 112 z celkového počtu 190 vyhovujících záznamů.

Křižovatka Na Petřinách a Na Větrníku dostane semafor

Technická správa komunikací zahájí v pondělí 23. května rekonstrukci křižovatky ulice Na Petřinách a Na Větrníku, která bude nově osazena světelným signalizačním zařízením. Během stavební akce, která skončí v srpnu, se řidiči musejí připravit na dopravní omezení, včetně úplné uzavírky.

16. května startuje rekonstrukce Barrandovského mostu

V pondělí 16. května 2022 se naplno rozjedou práce na Barrandovském mostě. Technická správa komunikací (TSK) prostřednictvím svého dodavatele, společnosti PORR, zahájí rozsáhlou rekonstrukcí nejvytíženější dopravní tepny v České republice. S dopravním omezením musí řidiči počítat již od soboty 14. května, kdy se začne stavět dopravní značení. Postupné omezování provozu bude trvat dva dny a vyvrcholí v neděli úplným uzavřením rampy ze Strakonické ulice.
13.05.2022

Vyřiďte si parkovací oprávnění online

Nové parkovací oprávnění pro zóny placeného stání, stejně tak jeho prodloužení, lze vyřídit bezpečně z pohodlí domova. S ohledem na současnou epidemiologickou situaci vás naléhavě žádáme, abyste maximálně využili tuto možnost, bez osobní návštěvy úřadu. Prostřednictvím Osobních stránek uživatele (OSU) pak můžete spravovat svoje parkovací oprávnění od počítače.

Parkování v zónách v Praze 6 v době vánočních svátků 23. 12. 2020–3. 1. 2021

Od 23. 12. 2020 do 3.1. 2021 bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání.

Nová tvář Vítězného náměstí: Zastupitelstvo Prahy 6 podpořilo koncepční studii

Budoucnost Vítězného náměstí nabírá jasnějších obrysů. Zastupitelstvo Prahy 6 dnes podpořilo koncepční studii řešení daného místa, která vzešla jako vítězný návrh ze soutěže vypsané Institutem plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Současně se zastupitelé usnesli na podmiňujících stavbách k revitalizaci Vítězného náměstí.

Z ulic od května zmizela šedesátka vraků

Radnice Prahy 6 dostává každý měsíc desítky podnětů na problematická vozidla, která majitelé ponechali dlouhodobě odstavená a lze je označit za nepojízdná či dokonce přímo za vraky. Ty pak zbytečně zabírají parkovací místa jiným.

Přehlednější přecházení před školami a v křižovatkách

Na základě požadavku Prahy 6 aktuálně dokončuje Technická správa komunikací realizaci stavebního zpomalovacího prahu a přisvětlení přechodů pro chodce v blízkosti základní školy Pod Marjánkou.

Dopravní omezení na Patočkově ulici

Rekonstrukce zděné kanalizační stoky a opravy revizních šachet zásadně omezí dopravu na Patočkově ulici v Břevnově minimálně do konce září.
18.08.2020

Novinky ve výdeji parkovacích oprávnění

K žádosti o prodloužení parkovacího oprávnění podané prostřednictvím Osobních stránek uživatele nově není nutné přikládat Čestná prohlášení společně s podpisem. Čestná prohlášení byla nahrazena formulářem na stránce www.parkujvklidu.cz/cs/online_pop/, na nichž je přehledně uvedeno, jaké dokumenty je v kterých případech potřebné doložit dle platné metodiky MHMP.
08.06.2020

Lepší parkování pro rezidenty

Od 18. listopadu 2019 se rozšiřují modré zóny na další území Prahy 6 - Dědinu, Dolní Liboc, část Hanspaulky, Baterie a část Ořechovky
18.11.2019

Garáže Prašný most - 7. kolo přihlášek

Městská část vypisuje 7. kolo přihlášek o garážová stání na Prašném mostě, hlásit se můžete od 21. října do 21. listopadu 2019.
11.11.2019

Evropskou čeká další dopravní omezení - 19. 11. 2019 začne 4. etapa oprav

Technická správa komunikací hl. m. Prahy zahájila třetí etapu oprav Evropské ulice ve směru z centra mezi ulicemi Na Sekyrce a Horoměřická. A už příští úterý započne i se IV. etapou. Řidiče tedy čekají další uzavírky.
10.11.2019