Hledáme nové posily pro sněhovou pohotovost v Praze 6

MČ Praha 6 stále hledá dobrovolníky pro sněhovou pohotovost! Z celkového počtu 405 úseků je jich k dnešnímu dni neobsazeno 152. V mapovém podkladu jsou oblasti, které nejsou dosud obsazeny, vyznačeny zelenou barvou.

Pokud vás tato nabídka sezonní práce zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím informační linky  800 105 060 nebo se dostavte na ÚMČ Praha 6, Československé armády 23, do recepce 2. patra. Tam s vámi bude uzavřena Dohoda o provedení práce. Upozorňujeme ale, že nově se od letošního zimního období brigádníkům již nevyplácí částka 2 000 Kč za tzv. dosažitelnost, ale 600 Kč za každý odpracovaný sněžný den.

--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/hledame-nove-posily-pro-snehovou-pohotovost-v-praze-6-2015-12-02 ---