Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

ČVUT ocenila spolupráci s Prahou 6

Praha, 15. 1. 2014 - Vědecká rada ČVUT se na návrh děkana Fakulty strojní při příležitosti oslav 150. výročí jejího vzniku rozhodla udělit pamětní medaili za významnou spolupráci s fakultou Ing. Marii Kousalíkové, starostce městské části Praha 6. Předání medaile se uskutečnilo ve středu dopoledne v Betlémské kapli, kde se konalo slavnostní zasedání vědecké rady.


náhled souboru

„ČVUT je nejstarší nevojenskou technickou univerzitou v Evropě. Strojní fakulta je nejstarší v České republice. Ve světě je fakulta unikátní svými výzkumy a technologiemi. Je pro mě proto velkou ctí, že sídlí na Praze 6 a s univerzitou  nás pojí vzájemná spolupráce. Těším se, že spolupracovat budeme i nadále,“ řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Pamětní medaile je vydaná u příležitosti 150. výročí počátku samostatné výuky strojírenství na Polytechnickém ústavu Království českého v Praze.--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/cvut-ocenila-spolupraci-s-prahou-6-2014-01-15 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.