Akce Měsíc Zdravé Šestky mění název. Buďte u toho s námi a vyhrajte roční kurzovné

Měsíc zdravé Šestky nabízí možnost po dobu jednoho měsíce zdarma zkusit různé kroužky a volnočasové aktivity a objevit, co vás a vaše děti baví. Zkrátka trávit volný čas aktivně a smysluplně. Akce letos změní podobu, webové stránky a  název - nové pojmenování by se mělo více vztahovat k volnočasovým aktivitám a koužkům.

Máte nápad na nový název? Podělte se o něj s námi!

Nový název by měl:

• být vztažený k tématu volnočasových aktivit
  • být dobře zapamatovatelný

Nejvhodnější nebo vítězný návrh bude odměněn uhrazením ročního kurzovného pro jednu osobu na jakýkoliv kroužek od organizace, která je do akce zapojena. Výhru je možné také darovat.

O celém porgramu se dočtete zde: www.zdrava6.cz.

Kromě nového názvu se v letošním roce můžete těšit i na zbrusu nové webové stránky.

Své nápady můžete posílat do 14. 2. 2022 na email: hledasenovynazev@email.cz

--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/aktuality/akce-mesic-zdrave-sestky-meni-nazev-budte-u-toho-s-nami-2022-02-01 ---