Výpis záznamů 97108 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 97108 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů.

Odbor kultury, sportu a volného času nově sídlí na adrese Bubenečská 1

Ve čtvrtek 17. 12. 2021 se Odbor kultury, sportu a volného času úřadu Městské části Praha 6 přestěhoval do nových kanceláří na adresu Bubenečská 1, do druhého patra.

16.12.2021

Úřední hodiny v závěru roku 2021

Úřad městské části Praha 6 upravuje pro období od 20. prosince 2021 do 2. ledna 2022 své úřední hodiny.

V Praze 6 fungují komunitní kompostéry

Tři komunitní kompostéry byly v rámci pilotního projektu umístěny v předem vytipovaných lokalitách na sídlišti Červený Vrch, ve vnitrobloku ve Velflíkově ulici a na Petřinách. Zájemci, kteří se do projektu přihlásili, mohou kompostovat bioodpad a následně využít vzniklé hnojivo.
15.12.2021

Zrekonstruovaná Dejvická 4. Komu bude sloužit?

Více než deset let zůstával dům na rohu Dejvické a Bubenečské ulice prázdný a v havarijním stavu. Jeho oprava skončila letos. Nájemníkům bytů, kanceláří a i návštěvníkům restaurace v přízemí by měl začít sloužit příští rok.
14.12.2021

PRAHA 6 SE STALA PARTNEREM V RÁMCI VÝZVY ZELENÁ DOHODA PRO EVROPU: TÉMATEM ŠESTKY BUDOU TZV. ZELENÁ SOUSEDSTVÍ

Změny klimatu jsou pro Evropskou unii silným tématem i výzvou, ze které vzešel společný třicetiletý plán Zelená dohoda pro Evropu. Hlavním cílem Zelené dohody je Unii postupně přeměňovat na ekonomiku, která efektivně využívá své zdroje a kde bude v roce 2050 dosaženo čistých emisí.
09.12.2021

Návrh programu 23. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 6 dne 17. 12. 2021

V pátek 17. prosince 2021 se od 10:00 v kongresovém sále OREA Hotelu Pyramida uskuteční 23. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6.

Přímý přenos můžete sledovat na: Městská část Praha 6 - YouTube a také na facebookových stránkách Městské části Praha 6.
06.12.2021

Školní ulice u ZŠ Hanspaulka zůstane

V září a říjnu proběhl zkušební provoz projektu školní ulice před ZŠ Hanspaulka. Mezi půl osmou a osmou hodinou nesměla před školu vjíždět auta. Protože se režim osvědčil a byl kladně přijat i rodiči, bude pokračovat natrvalo.
30.11.2021

Na Vypichu se opět bruslí

V areálu dopravního hřiště na Vypichu u obory Hvězda se opět otevřela ledová plocha pro veřejnost. V provozu bude za příznivého počasí až do 28. února.
29.11.2021

PRAHA 6 RUŠÍ ADVENTNÍ KULTURNÍ PROGRAM

Vzhledem k zhoršující se epidemické situaci a platnému nouzovému stavu rozhodl v pátek krizový štáb Prahy 6 o změnách kulturních akcí v nadcházejících dnech.
26.11.2021

Šestka pokvete na více místech

Na šestce na jaře rozkvetou nové záhony, jejichž přípravu v listopadu zahájil odbor životního prostředí. Přibudou záhony trvalek, letniček i nové květnaté pásy.
25.11.2021

Praha 6 očkovala třetí dávkou. Vakcínu proti koronaviru dostali senioři a dlouhodobě nemocní

V centrech sociální péče Prahy 6 se očkovalo třetí dávkou vakcíny proti nemoci covid-19. Očkování se dnes dobrovolně zúčastnilo 55 seniorů z městské části. Přeočkovat se v předešlých dnech nechali rovněž obyvatelé domů s pečovatelskou službou, pacienti v léčebně dlouhodobě nemocných a také zaměstnanci těchto zařízení. Vakcinaci zajistila městská část Praha 6 ve spolupráci s Ústřední vojenskou nemocnicí.

Oprava střechy Skleňáku potrvá do jara

Skleněný palác na náměstí Svobody prochází rekonstrukcí. Jako první se komplexně opravuje střecha, na což upozorňuje zdálky viditelný jeřáb.

22.11.2021