Výpis záznamů 325336 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 325336 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů.

Ošetřovné od 1. 4.

Živnostenské úřady budou přijímat žádosti o ošetřovné (včetně příloh) OD 1. 4. 2020 a zasílat je Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, které je poskytovatelem a bude o poskytnutí podpory rozhodovat. Dříve než ve středu tedy nemá smysl na živnostenský odbor radnice chodit. Příjemcem podpory mohou být nejen podnikatelé v režimu živností, ale i další OSVČ.
27.03.2020

Psychologická pomoc

Současná situace je náročná po všech stránkách, pro všechny. Společně s psychology z Břevnova jsme pro vás zřídili dvě telefonní linky, kde vám rádi poradí, jak se z toho všeho nezbláznit. Držte se!

Kontakty na další linky psychologické pomoci a linky důvěry najdete >>ZDE<<

19.03.2020

Pomoc seniorům

Máte ve svém okolí seniora nebo seniorku, kteří potřebují pomoct s nákupem potravin, hygienických prostředků, přivézt oběd nebo se dostat k lékaři? Kontaktujte nás na těchto číslech: bezplatná infolinka  800 800 001 nebo čísla  220 189 151 /  220 189 152. Děkujeme!
14.03.2020

Informace ke zřízení odběrového místa v ÚVN

Ústřední vojenská nemocnice má připravena dvě odběrová místa, z bezpečnostních důvodů je Odběrové místo „prvního kontaktu“ situováno ve stanu v areálu nemocnice, aby bylo separované od běžných pracovišť a minimalizoval se tak případný přenos nákazy. V hale jsou všichni pracovníci vybaveni příslušnými ochrannými prostředky.

Druhé odběrové místo je na Klinice infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN, která zároveň zajišťuje další péči o infekční pacienty.

Informace MPSV ke koronaviru a pracovněprávním souvislostem

Dokument Ministerstva práce a sociálních věcí ke koronaviru a pracovněprávním souvislostem, týkající se karantény, ať už domácí nebo zahraniční. Ke stažení je také dokument "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)," který je jako tiskopis k dispozici ve školách.
10.03.2020

Doporučení pro školy a školská zařízení s ohledem na možný výskyt koronaviru

V rámci preventivních opatření provozu škol a školských zařízení doporučujeme zejména s ohledem na návrat zaměstnanců, žáků a dětí z jarních prázdnin strávených v rizikových oblastech v zahraničí, v případě projevů symptomů (teplota nad 38 stupňů C, kašel nebo potíže s dýcháním), respektovat doporučení Ministerstva zdravotnictví (zůstat doma, telefonicky kontaktovat ošetřujícího lékaře – podat informace o svém zdravotním stavu a pobytu v rizikové oblasti). Další doporučení v článku.
28.02.2020

Prezentace Správy železnic z jednání Zastupitelstva MČ Praha 6 ke stažení jako .PDF

Správa železnic představila na jednání Zastupitelstva MČ Praha 6 přínosy projektu Modernizace trati Praha–Kladno s připojením Letiště Václava Havla a zároveň všechna zvažovaná řešení složitého úseku mezi Dejvicemi a Veleslavínem. Prezentace je ke stažení v odkazu.
21.02.2020

POROVNÁNÍ VARIANT TUNELOVÝCH TRAS PODZEMNÍHO VEDENÍ TRATI V ÚSEKU DEJVICE – VELESLAVÍN

Prezentace Správy železnic a Metroprojektu k železnici do Kladna s odbočkou na Letiště VH byla představena členům komise strategického a územního rozvoje a komise dopravní. Prohlédnout si ji můžete i vy, ke stažení je pod odkazem v článku.
05.02.2020

Tříkrálový koncert

Srdečně vás zveme na tradiční Tříkrálový koncert v sobotu 11. ledna 2020 od 15.00 hod. Přijďte si prodloužit vánoce do romantického prostředí kostela sv. Matěje s vůní perníkového betléma. Soubor Hora Fugit k poslechu připravil vánoční a tříkrálové zpěvy jak z období reneseance tak i výběr z oblíbených barokních koled.
27.12.2019

7. Novoroční koncert 2020

Spolek břevnovských živnostníků pořádá v úterý 7. 1. 2019 od 19.00 hodin již sedmý rok Novoroční koncert bazilice sv. Markéty v Břevnovském klášteře.

Účinkují:

Marek Zvolánek - trubka, Pavel Svoboda - varhany, pěvecký a flétnový sbor ZŠ Marjánka.

27.12.2019

Pražské služby a AVE jsou připraveny na vánoční a novoroční svoz odpadu

Konsorcium Pražské odpady 2016 - 2025, které tvoří Pražské služby, a.s. a AVE Pražské komunální služby a.s., zajistí během vánočních svátků svoz směsného a tříděného odpadu na území metropole. Program svozu je vytvořen tak, aby nedocházelo k přeplnění nádob a nevznikal kolem nich nepořádek.

Strašidla na Kluzišti Kulaťák

Na Kluzišti Kulaťák pro vás chystáme hezkou maškarní akci nejen pro děti.
Zábavný strašidelný program, opékání špekáčků, soutěže, malování na obličej a hlavně bruslení na nejlepším kluzišti! V neděli 5. ledna od 15.00 do 20.00 hod.