Výpis záznamů 18731884 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18731884 z celkového počtu 2009 vyhovujících záznamů.

Nová Ořechovka přivítala první nájemníky

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa dnes přivítal první nájemníky nového bytového domu Nová Ořechovka ve Střešovicích. Dům s 53 byty nechala postavit radnice Prahy 6. Náklady na jeho výstavbu dosáhly téměř sto miliónů korun.
30.11.2007

Strahovský tunel slaví

Výstavba Strahovského tunelu v Praze patřila k nejsledovanějším dopravním stavbám v zemi. Zájem budila nejen svým významem pro dopravu a rozsahem prací, ale i dobou realizace. Tunel se totiž budoval 12 let. Otevřen byl před deseti lety, 2. prosince 1997.
30.11.2007

Starosta prezentoval Prahu 6

Starostce 14. městské části Vídně Penzingu paní Andree Kalchbrennerové a jejím zástupcům dnes na radnici Prahy 6 prezentoval starosta Tomáš Chalupa městskou část Praha 6.
22.11.2007

Lidé z Prahy 6 se budou rozvádět na Praze 2

Obyvatelé Prahy 6 budou ode dneška řešit své občanské soudní spory, například rozvody, dědictví, platby výživného na děti v Praze 2.
21.11.2007

Společné jednání rad městských částí

Před zavedením zón placeného stání se chce šestá pražská městská část poučit ze zkušeností prvního obvodu. Shodli se na tom radní obou částí na dnešním společném jednání.

15 let v Legii spláchlo Beaujolais

Křest knihy Stanislava Gazdíka „15 let v Legii“ proběhl v Písecké bráně v Praze 6 hned s pěti kmotry: zpěvákem Pavlem Bobkem, producentem Václavem Marhoulem, modelkou Martinou Dvořákovou, lékařem Lukášem Pollertem a „domácím pánem Písecké brány“ Petrem Mändlem.
15.11.2007

První náměstí v Praze 6 s vodními prvky

Zhruba rok od poklepání základního kamene dnes slavnostně otevřel starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa podzemní garáže s náměstím mezi ulicemi Kafkova a Wuchterlova v Dejvicích.

Trať z Prahy do Kladna přes letiště bude zřejmě do roku 2013

Modernizovaná trať z Prahy do Kladna se zastávkou na ruzyňském letišti, tzv. AirCon, bude zřejmě hotova do roku 2013. Konečná podoba tratě bude známa začátkem příštího roku.
02.11.2007

Chalupa: Nebuďme líní pamatovat si svou historii

Slavnostní shromáždění k 89. výročí vyhlášení samostatnosti Československa.
28.10.2007

Podněty Prahy 6 pro nový Územní plán Prahy

Radnice Prahy 6 už nechce na svém území žádné nové zahrádkářské kolonie. Je to jeden z podnětů pro nový územní plán metropole, který dnes schválili místní zastupitelé.

Nesrovnalosti okolo výše nájmu v roce 2008

Z důvodu nesrovnalosti čísel ve všech přílohách (celostátní, Ekonomika, Praha) v dnešním vydání MF Dnes ohledně cen nájmů v roce 2008 a procentuálních nárůstů v Praze 6 nabízíme přesná čísla týkající se nájemného, která platí a budou platit na území městské části Praha 6.

Nová Ruzyně: byty, kampus i náměstí

V Ruzyni v Praze 6 vznikne úplně nová čtvrť. Radnice šesté městské části totiž plánuje, že upraví pozemky, kde jsou v současné době zejména sklady – postaví tady byty, studentský kampus a nové náměstí.