Výpis záznamů 7384 z celkového počtu 132 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 7384 z celkového počtu 132 vyhovujících záznamů.

Opravený vnitroblok má hřiště pro všechny generace

Necelé tři miliony korun stála radnici Prahy 6 rekonstrukce vnitrobloku domů při ulici Generála Píky v Dejvicích, která byla tento týden dokončena. Ve vnitřním areálu domů byly opraveny mlatové cesty a v parku je nové dětské hřiště a stroje pro cvičení pod širým nebem.

Praha 6 chce zlepšit život handicapovaným občanům

Radnice Prahy 6 má v úmyslu poznat a zlepšit současné podmínky občanů při pohybu ve veřejném prostoru. Z tohoto důvodu se snaží o zmapování bezbariérové přístupnosti vybraných objektů na území městské části.

Jména ulic promluví

Pod více než stovkou cedulí s názvy ulic Prahy 6 přibudou letos nové informační tabulky. Lidé se díky nim dozvědí, po jakých historických osobnostech či událostech nesou ulice jména.

Výluka a dopravní omezení v Břevnově

Chystá se velká výluka na Patočkově ulici, předtím nepojedou tramvaje na Bílou horu.

Protipovodňová ochrana Pod Paťankou úspěšně vyzkoušena

Včera byly úspěšně vyzkoušeny hradící prvky nové protipovodňové ochrany v oblasti železničního podjezdu Podbabská - Pod Paťankou.

Prodloužení trasy A metra z Dejvické začíná

Prodloužení trasy A západním směrem se konečně dostalo na pořad dne. Opouští oblast diskusí a prognóz a nový čtyřstaniční úsek se připravuje k realizaci.

Sovětský maršál má neobvyklou společnost - skupinu sněhuláků

Vedle pomníku maršála Koněva v Bubenči se objevila neobvyklá společnost. Kdosi tam postavil skupinu sněhuláků.

Praha 6 má ke konceptu územního plánu asi 50 připomínek

Praha 6 má ke konceptu územního plánu asi 50 připomínek. Vadí jí například, že v hlavním výkresu plánu není prodloužení metra A z Dejvické na ruzyňské letiště.

Bude na "kulaťáku" klid?

Dostavba silničního okruhu na severozápadě Prahy, budoucí podoba Vítězného náměstí nebo trasa metra do Ruzyně zajímaly nejvíce lidi z Prahy 6 a okolí, kteří se včera přišli podívat na prezentaci konceptu nového územního plánu.

Po evakuaci se obyvatelé domu ve Václavkově ulici vrátili

Hasiči dnes těsně před polednem evakuovali dům ve Václavkově ulici. Ve zdech domu obyvatelé domu zpozorovali asi půlcentimetrové praskliny. Domů se vrátili kolem půl druhé, po rozhodnutí statika, že objekt není nebezpečný.

Praha 6 připravila nejlepší projekty k financování z EU

Rozšíření Areálu volného času Ladronka a rehabilitace a zpřístupnění zahrad Břevnovského kláštera získají z evropských fondů celkem 115 milionů korun. Jde o první evropské peníze z Operačního programu Praha – Konkurenceschopnost, které míří na území Prahy 6!

Archeologové objevili kostru z mladší doby bronzové

Kostra z doby 1400 př.n.l. byla nalezena při opravě ulice Terronská v Bubenči. Kostra byla nalezena v jedné ze 14 jam, které zatím byly objeveny. Je možné, že v dalších jámách budou nalezeny další pozůstatky.