Výpis záznamů 6172 z celkového počtu 132 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 6172 z celkového počtu 132 vyhovujících záznamů.

Zastupitelé zvolili starostu a radu městské části

Starostou Městské části Praha 6 se dnes stal Tomáš Chalupa (ODS), který tuto funkci zastával už v minulém volebním období a po květnových parlamentních volbách se stal poslancem. Rozhodli o tom zastupitelé na své ustavující schůzi.

Ulice pro radost

Nejdelší, největší a nejhezčí uliční slavnost v dějinách břevnovské osady Tejnka proběhla v ulici Za Strahovem a oslavovala novou obytnou ulici.

Alois Eliáš získal v Praze 6 pamětní desku

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová, ředitel Vojenského historického ústavu Aleš Knížek a starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa slavnostně odhalili pamětní desku generálovi a politikovi Aloisi Eliášovi.

Na svátek Michala se otevřela kaple sv. Michala

Svato-Michaelská pouť oslavila otevření opravené kaple sv. Michala na Hanspaulce.

Byla odhalena pamětní deska Jaroslavu Seifertovi

V ulici U Ladronky v pražském Břevnově byla včera odhalena pamětní desku básníkovi Jaroslavu Seifertovi. Je umístěna na stěně domu, v němž kdysi žil.

Vzkaz budoucím zastupitelům: věnujte se dopravě a parkování

Občané Prahy 6 jsou ve velké většině se zdejším životem spokojeni, podle tří čtvrtin z nich se situace za posledních 10 let zlepšila. Budoucí zastupitelstvo by se podle téměř poloviny obyvatel mělo věnovat především dopravě a parkování, následuje zdravotnictví, bezpečnost a sociální oblast.

Rozkvetlé ulice lidi těší

V Praze 6 rozkvétá každoročně, už několik let, téměř dvě stě tisíc květin. Pomozte nám vybrat nejhezčí květinovou výzdobu.

Na Dračkách žádné obchodní centrum nebude

Mylně o tom informovala Mladá fronta DNES v příloze PRAHA ve svém dnešním článku „Developer místo bytů zvažuje nákupní centrum“.

Praha 6 má dalšího partnera

Vasileostrovský obvod ruského St. Petěrburgu se stal novým partnerem Prahy 6. Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali starosta Tomáš Chalupa a za ruskou stranu V. Omelnitskij, vedoucí administrace Vasileostrovského obvodu.

„Cena starosty“ prezentuje architektonickou kulturu Prahy 6

Radní Prahy 6 vyhlásili nové ocenění, tzv. Cenu starosty Městské části Praha 6. Nominace se týká staveb, které byly realizovány na území Prahy 6 v období posledních pěti let. Nominaci může podat každý!

Praha 6 posílá do Heřmanic vysoušeče a 100 tisíc korun

Na základě vývoje povodňové situace v Heřmanicích na Liberecku schválili radní Prahy 6 nákup 30 vysoušecích a odvlhčovacích zařízení a kalových čerpadel v celkové hodnotě do 500 tisíc korun.

V Ruzyni by mohla vzniknout nová obytná čtvrť Prahy 6

Městská část Praha 6 vyhlásila veřejnou jednokolovou urbanistickou ideovou soutěž na transformaci industriálního území Ruzyně na novou obytnou čtvrť Prahy 6.