Výpis záznamů 8596 z celkového počtu 124 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 8596 z celkového počtu 124 vyhovujících záznamů.

Děti potěšily barvy i klouzačka

Několika písničkami i za doprovodu fléten přivítala zhruba šedesátka dětí novou mateřskou školu, která byla včera slavnostně otevřena včera ve Velvarské ulici v Dejvicích.

Anketa: Škola mého srdce

Všechny školy Prahy 6 prošly v posledních osmi letech zásadní rekonstrukcí. Především jsou to však krásné objekty, které mají duši a ve kterých působí lidé, kteří mají srdce. Proto možná nebude snadné vybrat tu nejkrásnější. Prohlédněte si každou školu od tělocvičny až po jídelnu.

Děti chodí do nové školky vedle školáků

Padesát dětí nastoupilo od října do nové mateřské školy Červený vrch, která vznikla v sousedství místní základní školy.

Vzkaz budoucím zastupitelům: věnujte se dopravě a parkování

Občané Prahy 6 jsou ve velké většině se zdejším životem spokojeni, podle tří čtvrtin z nich se situace za posledních 10 let zlepšila. Budoucí zastupitelstvo by se podle téměř poloviny obyvatel mělo věnovat především dopravě a parkování, následuje zdravotnictví, bezpečnost a sociální oblast.

V Praze 6 zasedne do lavic 860 prvňáčků

Zítra usednou děti v Praze 6 do školních lavic ve třinácti základních školách. Prázdninová rekonstrukce základní školy nám. Svobody zpozdí zahájení školního roku o necelý týden.

Praha 6 má dalšího partnera

Vasileostrovský obvod ruského St. Petěrburgu se stal novým partnerem Prahy 6. Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali starosta Tomáš Chalupa a za ruskou stranu V. Omelnitskij, vedoucí administrace Vasileostrovského obvodu.

Nových sto míst pro předškolní děti

Začala výstavba nové nízkoenergetické školky v ulici Velvarská.

TV6 mohou nově sledovat i anglicky mluvící diváci

Internetová televize Prahy 6 s názvem TV6 se pyšní několika NEJ! Stala se nejlepší elektronickou službou ČR roku 2008, nabízí vysílání do mobilních telefonů, vysílání pro neslyšící a nyní i vysílání pro anglicky mluvící diváky!

Mateřské školy v Praze 6 rekordně rozšíří kapacity

Radnici Prahy 6 se daří úspěšně řešit nedostatečnou kapacitu míst v mateřských školách. Pro letošní a příští rok se počítá s rekordním nárůstem nových míst pro malé děti.

Praha 6: Brána jazyků otevřena

Praha 6 přichází od nového školního roku s unikátním programem na podporu výuky prvního cizího jazyka v mateřských a základních školách.

Chalupa: Praha nabídne středoškolákům více jazykové výuky

Poté, co Praha 6 úspěšně rozšířila nabídku školákům zdokonalit se v cizích jazycích v zahraničí, přichází hlavní město s podporou rozšířené výuky jazyků na středních školách.

Nová školka na Petynce má mít výjimečnou architekturu

Nedostatečný počet míst ve školkách pro děti z Prahy 6 by mohly vyřešit nové školky. Jedna z nich by měla vyrůst do dvou let na Petynce. Navštěvovat by ji mohlo až 75 dětí.