Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Závod veteránů v klasickém víceboji

Klasický pětiboj, který je především určený veteránským kategoriím (35+), ale zároveň je to otevřený závod pro ostatní kategorie. .

Tradičním závodem je klasický pětiboj, který je především určený veteránským kategoriím (35+), ale zároveň je to otevřený závod pro ostatní kategorie. Klasický atletický pětiboj není častý v termínové listině a proto tento podzimní závod je velmi oblíbený. Součástí jsou následující disciplíny: dálka, oštěp, 200m, disk a 800m.

KDY: 15.10.2022 od 10:00 do 17:00

KDE: Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy, Na Kotlářce 14, Praha 6