Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Zamykání studánek v Šárce

Vycházka za studánkami v Šárce - pro rodiče s dětmi.

Pojďte z námi podzimní přírodou poznat a zamknout studánky v Šárce.  A také se dozvědět něco víc o jejich vodě. Vycházka je pro všechny zdarma, akce je dílčí částí projektu podpořeného MČ Praha 6.

KDY: 27.11.2022 od 09:00 do 15:00

KDE: Divoká Šárka

PLUS KÓD: 9F2P38VF+5V obrázek mapy

KDO: Mladí ochránci přírody, z.s.

WEB: https://www.estudanky.eu/

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 50000,-Kč

SOUBORY KE STAŽENÍ
ikonka typu souboru application/pdf Pozvánka na akci