Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Všichni dobří rodáci - BHS 21. 2. 2023

V úterý 21. 2. v rámci Břevnovských hudebních setkání uvedou Jan Čenský a Jiří Vejvoda pořad "Všichni dobří rodáci" o čtyřech významných osobnostech s českými kořeny ve  Vídni 1911 s hudbou G. Mahlera, R. Strausse, A. Dvořáka, J. B. Foerstera a F. Kreislera.

Pořad s názvem Všichni dobří rodáci aneb O. Kokoschka, K. Kraus, A. Loos, R. M. Rilke … a Gustav Mahler v jedné kavárně je vyprávěním o fiktivním setkání čtyř osobností vídeňského života, které uvádí Jan Česnký a Jiří Vejvoda. Hudbu G. Mahlera, R. Strausse, A. Dvořáka, J. B. Foerstera a F. Kreislera zahrají a zazpívají Lucie Hilscherová – mezzosoprán, Hana Kubisová – housle, Slávka Vernerová – klavír. Pořad je součástí 8. sezóny Břevnovská hudební setkání a uskuteční se 21. 2. v 19.00 v Tereziánském sále Břevnovského kláštera.

Předprodej vstupenek v Informační kanceláři Praha 6, Bělohorská ul. 110, ve fortně Břevnovského kláštera (také před koncertem) a na portálu GoOut.

KDY: 21.02.2023 od 19:00 do 20:30

KDE: Tereziánský sál Břevnovského kláštera