Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Vánoční koncert Filmové filharmonie - vstup volný

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční koncert Národní technické knihovny a Městské části Prahy 6 s tématikou filmových melodií v podání Komorního souboru Filmové filharmonie. Akce se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince od 17:00 hod v Hale služeb NTK.

V jejím rámci proběhne pro zájemce od 16:00 hod. blok komentovaných prohlídek, na kterých se seznámíte s historií knihovny a architekturou budovy. Počet zájemců ve skupině je omezen. Sraz u žluté nástěnky vedle turniketu.

Kabáty bude možné uložit zdarma do hlídané šatny v přízemí (vedle Galerie NTK). Přijďte s námi zažít dechberoucí prostor NTK prostřednictvím hudby kterou znáte!

Program:
John Barry: Born Free