Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Umění je naše droga II.

Umění je naše droga navazuje na úspěšné loňské workshopy pro studenty a dospělé. Letos se věnujeme rozvoji smyslů, vnímání a jejich vizální interpretaci.

Workshopy vede zkušená lektorka Jitka Hilská. Pracuje se akryly na plátno, patřičná pozornost se věnuje inspiraci, promýšlení tématu a následné realizaci včetně metodického a technického vedení.

KDY: 04.12.2022 od 14:00 do 18:00

KDE: KC Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6

KDO: Atelier Kaštan, z.s.

WEB: http://www.atelierkastan.cz

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 25060,-Kč