Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Terénní přírodovědná soutěž v Šárce 2022

10. ročník terénní soutěže pro 2-3členné hlídky dětí ve věku ZŠ. Tradiční podzimní akce pro soutěžní týmy ze základních škol, nižších ročníků víceletých gymnázií, DDM, spolků, oddílů, kroužků i rodin.

Hlavní částí akce je soutěžní stezka v délce cca 4 km se stanovišti o přírodě (např. botanka, obojživelníci, ekologie, ekosystém voda,...). Doprovodný program v prostoru startu/cíle. Informace o studánkách a pramenech v Praze 6. Celá akce se koná venku. Akce je součástí projektu podpořeného MČ Praha 6, akce je pro účastníky zdarma.

akce, děti, škola, ekologie, životní prostředí

KDY: 08.10.2022 od 08:30 do 16:00

KDE: Přírodní park Šárka - Lysolaje

PLUS KÓD: 9F2P4824+4Q obrázek mapy

KDO: Mladí ochránci přírody, z.s.

WEB: https://www.emop.cz/terenni-prirodovedna-soutez

PŘÍSPĚVEK ÚMČ: 50000,-Kč

SOUBORY KE STAŽENÍ
ikonka typu souboru application/pdf Pozvánka na akci