Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Studentský jam(ík)

Zveme vás na další vydání našeho hudebního jam session se skvělým house bandem (kytara/piano, bas, perkuse, hostující vokál). Nezáleží na věku ani úrovni vašeho muzikantského projevu, ale na chuti se kterou se do jamování pustíte.

Hrajeme pop, jazz, blues, muzikál, lidovky...cokoliv, co si budete chtít zahrát/zazpívat. Jsme otevření vaším muzikantským výzvám. Jestli se nechcete zúčastnit aktivně, přijďte nás podpořit a dát si něco dobrého na baru.

KDY: 05.10.2022 od 19:00 do 22:00

KDE: kavárna kina Dlabačov, Bělohorská 24