Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

RunTour Praha

Rodinný běžecký závod s distancemi 500 a 1000m pro děti a 3, 5 a 10 km pro dospělé

RunTour je seriál běžeckých závodů, který je určen pro rodiny s dětmi, začátečníky a hobíky, ale i pořádné rychlíky. Je tu zkrátka pro každého, bez ohledu na věk, rasu nebo pohlaví. A že běžet může opravdu každý dokazuje celý koncept seriálu - panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny - od dětí až po veterány (500 M, 1000 M, 3 KM, 5 KM, 10 KM). Hlavním cílem je zvednout Česko z gauče a ukázat všem běžcům, že běhání je hlavně o radosti!

KDY: 24.09.2022 od 09:00 do 15:00

KDE: Park Ladronka