Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Malá milá Svatomichaelská pouť Na Perníkářce

Staropernkářské usedlictvo srdečně zve na poutní zastavení s kavárnou, stánky, divadlem pro děti a poutní mší svatou, zakončené koncertem staré hudby na den sv. Michaela Archanděla.

Radní MČ Praha 6 Eva Smutná a Staropernikářské usedlictvo ve spolupráci se Svatomatějskou farností Vás srdečně zvou na Malou milou Svatomichaelskou pouť na den sv. Michaela Archanděla 29.září.

od 15.00 „Randez – vous“ kávová společnost, voňavé perníkové občerstvení, květinářství, tvořivé dílny: zdobení perníčků, drátování, malý dětský orientační běh–sousedské posezení v kavárně pod korunami stromů a další překvapení

od 15.15 DIVADLO nejen pro děti–Pinocchio – v podání divadla Fígl

od 16.16 POUTNÍ MŠE SVATÁ celebruje P. Matúš Kocián, farář u kostela sv. Matěje

od 17.17 MALÝ KONCERT STARÉ HUDBY hraje a zpívá Capella Michaelis pod vedením Michaela Pospíšila

Během odpoledne prohlídky kaple s malou výstavou o dějinách kapličky s komentářem Marie Kuldové a Marie Filipcové.

Pouť svým slovem provází Marie Hodinářová.

KDY: 29.09.2022 od 15:00 do 20:00

KDE: Kaple sv. Michaela Archanděla - křížení ulic Na Pernikářce a Duchoslávka