Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

došli jsme k vám na koledu

Společné předvánoční vystoupení folkloristů, zpěváků, zpěvaček, hudecké muziky ze slovácka, z regionů kyjovska a horňácka.

Sestava pro letošní rok je skoro opět tradiční: Ženský sbor Tetky z Kyjova, taneční skupina Pajtáši z Kyjova, Mužský sbor z Kyjova vedený Jurou Petrů, Horňácký mužský sbor Chotár vedený Jiřím Miškeříkem, kyjovsko-horňácká muzička s primášem Josefem "Štěpánem" Pokorným, zpěvák Jožin Slovák z Velké nad Veličkou.

od: 17:00

kde: před kavárnou Zasekávák