Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

Benefiční koncert Jaroslava Svěceného

Nadační fond Umění doprovázet vás srdečně zve na tradiční benefiční koncert houslového virtuosa Jaroslava Svěceného, který pro nadační fond vystoupí za doprovodu skvělého akordeonisty Ladislava Horáka v pondělí 28. listopadu 2022 v Tereziánském sále Břevnovského kláštera.

Koncert se uskuteční v pondělí 28. listopadu 2022 od 19,00 hodin v Tereziánském sále Břevnovského kláštera. Vstupné činí 350 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit na fortně (infocentrum) Břevnovského kláštera (telefon  220 406 111, e:mail ) nebo v NF Umění doprovázet (telefon  739 227 306, e:mail info{zavináč}umenidoprovazet{tečka}cz).

Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!

--- konec tisknuté stránky old5.praha6.cz/akce/beneficni-koncert-jaroslava-sveceneho-2022-11-28 ---