Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Akce ›› detail/podstránka

39. DesKOHraní

DesKOHraní jsou (ne)pravidelná herní setkání pořádaná zhruba jednou za měsíc vždy od 16:00 do 20:00 v Respiriu, budovy B na VŠCHT Praha, pokaždé jiný den v týdnu.

Během DesKOHraní Vám budou k dispozici členové ÚDKH, kteří Vám rádi pomohou s výběrem hry, případně s jejími pravidly. Rovnou ale přiznáváme, že bohužel vzhledem k objemu her a omezenému času neznáme všichni všechno.

Pokud zrovna nemáte nikoho, s kým byste si zahráli, tak nezoufejte, často se stává, že takových lidí se tam najde více, tak Vás rádi dáme dohromady, případně připojíme k nějaké již hrající skupině. Navíc v nejhorším případě disponujeme i Sólovými hrami.

Kdybyste měli zájem o některou z větších her, je výhodné si najít spoluhráče na facebookové události, případně nám dali vědět, abychom hru včas připravili.

KDY: 12.12.2022 od 16:00 do 20:00

KDE: VŠCHT Praha, budova B, Respirium (Technická 3)

KDO: Ústav deskových a karetních her

WEB: https://www.facebook.com/events/1570843203315959